050-7881995

ניצן הורוביץ

מטרת המאמר אינה פוליטית. אלא להאיר את דמותו של ניצן הורוביץ, ולעזור לכם להכיר את אופיו. גם לספר על הצפוי לו. תפקידי אינו להחניף או לבקר, ובטח לא להחליט מי האדם המתאים ביותר לנהל את המדינה. אלא לספר לכם מה רואים בכוכבים לגבי הדמות, לתת לכם זווית מנקודה אחרת, שאולי תעזור לכם לגבש עמדתם בעצמכם.

אישיות

אידאליסט מהזן האוטופי ביותר. חולם על עולם נאור בלי בעיות, אפשר לכנותו "יפה נפש". אבל הורוביץ יודע שזה רק חלום, ושעליו להתיישר עם המציאות. לכן צורת חשיבתו פרגמטית, מעשית, שמקבלת את מגבלות החיים. אבל זה שהוא מקבל את המצב, המגבלות והמציאות, לא אומר שהוא לא חש אכזבה ותסכול רגשיים. ניצן הורוביץ מבין מה כבר אף פעם לא יהיה, והוא חושב איך ניתן להתקרב לאידאלים שלו ככל הניתן, כשמעשית וויתר על החלום הגדול. אולי פעם, לא בדורנו, יהיה עולם יפה יותר. –הוא אומר לעצמו, ומשתדל להוביל לשם, להכין את הקרקע לדורות הבאים.

מכאן גישתו מאד אחראית. לכן חיבורים פוליטיים פרגמטיים עם אהוד ברק וסתיו שפיר. כשניצן פועל, הוא עושה זאת בזהירות רבה. בדמיון הוא מפליג רחוק בחלום אמיץ, אך במשימותיו ותכנוניו הוא זהיר עד מאד. ניצן אוסף כל פרט קטן, מבקש כל שביב מידע, ופועל בצורה מסודרת בצעדים קטנים. אלה מעכבים את פעילותו, אך הוא מעדיף להתעכב עוד קצת, ולעשות נכון, אחראי, ובעיקר מושלם. הכל חשוב, וצריך להתייחס ברצינות לכל חישוב קטן כגדול. לכן יאמר משפטים כמו "אני חושב שצריך לשאוף/לעשות… אבל צריך לחשוב ולבדוק היטב לפני, לשקול את כל השיקולים…". לכן יהיה בעד איזה רפורמה, אבל גם בעד ועדה שתתכנן ותבדוק אותה היטב.

ניצן הורביץ עדין, ומשדר נועם. אבל זה שאינו גס, לא אומר שקל לידו. הורוביץ מאד ביקורתי, ודורש שלמות. הוא דורש ביצוע אחראי, גישה רצינית, והתייחסות לכל פרט. הורוביץ בעיקר חש ביקורת על מי שפועל בצורה לא מוסרית. יש לו אמות מידה גבוהות וברורות איך צריך להתנהג ולפעול, ומי שלא עומד בסטנדרט הזה, פסול בעיניו. בשפה מכובדת ונאותה הוא ישלח את חצי הביקורת הנחושים שלו. הָשֶדֶר עדין, המסר לא! מכאן שנושאי הון-שלטון, שחיתות בצמרת, יד רוחצת יד, מכירת אידאלים בשביל אינטרסים, הם הנושאים שהכי מבעירים ומעסיקים אותו.

ומה בעתידו?

החיבור למחנה הדמוקרטי מיטיב עמו מאד. זה חיבור שיעבוד. ניצן מסתכל היטב לחזרה לכנסת, ופועל בה בחופשיות והצלחה יחסיים. מעמדו מתקדם, והוא צובר כוח. מכאן ש-2020 חיובית מאד עבורו, ובונה אותו בהתמדה. יש לשים לב לחודש מרץ 2020 שיפתח יכולת מרשימה לעשות ולפעול, ויוביל להצלחה מתמשכת.

עמי גוטמן – אסטרולוג

חזרה לעמוד בחירות 2019 (לחץ)

שלח לחבר או שתף את המאמר:

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יוני 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל