050-7881995

סוף למסכות

13.4.2022

בתחזית השנתית כתבתי לכם שאפריל הוא "זמן שינוי עולמי בנוגע לקורונה. כלומר זה יכול ללכת לכל כיוון, שינוי חיובי או שלילי, ואולי זה תלוי באיזו מדינה". עכשיו הכיוון מתחיל להיות ברור. נראה שאין התפרצות מיוחדת בישראל, ולכן אפשר להניח שהכיוון הוא חיובי. אנחנו בתקופה כללית בשמיים שבא נהלים משתנים (עולמי, קראו שוב את פסקת הפתיחה של התחזית החודשית לאפריל). נסיים את אפריל, ולאחר מכן יתכן שניפטר מהמסכות, גם בחללים הסגורים 🙂 !  אני מצפה שנראה הסרת הגבלות במצב שמיים כזה. נשנה את הגישה לקורונה, ונראה בה פשוט עוד מחלה. הקורונה לא תיעלם כמחלה, אך ההבנה היא שהיא נעלמת כמגפה. היא כאן לצד מחלות רבות אחרות, ומכאן שישתנה היחס המיוחד אליה.

אבל כמו שנאמר, כיוון השינוי תלוי במדינה. סין חזרה לסגרים ובגדול. העיר הגדולה ביותר בסין, שנחאי, עם 25 מיליון תושבים, שנפרסת על שטח הגדול מרבע מדינת ישראל, נמצאת בסגר נוקשה. והתושבים מתחילים להתמרמר ולהפגין, כמעט למרוד. לא משהו שקורה הרבה בסין. גם ממשלת סין תצטרך לחשוב על הנהלים שלה מחדש. הקורונה תופסת כיוון חד בכל מקום, ולכן הוא יכול להיות גם שלילי, וגם את השלילי לא ניתן יהיה לעצור. כלומר יתכן שסין למרות הניסיון למנוע התפרצות, תחווה גל קורונה משמעותי ביותר. מתכננים נסיעה לחו"ל ? כדאי לנסות להבחין מהו הכיוון שתופס תאוצה ביעד הנבחר.

בישראל כאמור הוא מסתמן כחיובי, ואם כך אז גם ניפטר מהמסכות. נלך לסופר, לסרט, לעבודה בלי מסכה וכיוצא בזה, ודי בקרוב. ועכשיו שאפשר, אני מזמין אתכם אלי, לבוא ללמוד אצלי בחלל סגור אסטרולוגיה, בקבוצה אינטימית וקטנה, אבל אפשר להשתתף גם דרך הזום. נסיים את פסח, ונצא לאחריו לחירות. נעשה משהו בשביל הנשמה, ונהנה מלימודי העשרה. מי שירצה יוכל להתמקצע ממש. מיד לאחר הפסח נפתחים קורסים חדשים. הקדישו לקורס אסטרולוגיה שעתיים בשבוע אחת לשבוע. אפשר להירשם לשיעור ניסיון. לפרטים נוספים אודות הקורס לחצו כאן.

 

חזרה לאולפן קורונה

עמי גוטמן – אסטרולוג

שלח לחבר או שתף את המאמר:

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יוני 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל