050-7881995

עומק האומיקרון

27.11.2021

זן חדש של קורונה מגיע לעולם מדרום אפריקה. כבר ראינו אינספור זנים, אז האם הזן הדרום אפריקאי אכן מסוכן יותר? האם יהיה עמיד לחיסון? והאם יהיה שוב סגר? התשובות בכוכבים. כמו תמיד, אשתדל ככל שאוכל לנסות לפרש אותם לפי מיטב שיפוטי.

מצב השמיים מרמז על מצב משברי כאן אצלנו על האדמה במרכז החורף. לפני כשבועיים קיבלתם את הפוסט "הגבלות חג המולד" (לחצו וחזרו לקרוא בו). אנחנו לא יכולים להיות בטוחים שזה זן האומיקרון החדש של הקורונה, אבל זו בהחלט פרשנות מתבקשת וסבירה. יש השואלים אותי מניין מגיעים כל הזנים. אז צריך להדגיש שזו דרך הטבע. וירוס זה דבר חי, ודברים חיים כל הזמן משתנים. גם אנחנו בני האדם כל הזמן משתנים פיזיולוגית. למשל בני אדם נעשו גבוהים יותר תוך רק כמה עשרות שנים, וכן הלאה. גם לווירוסים יש אבולוציה, אבל כמובן שזה מבאס יותר כשזה מקרה של וירוס של מגפה. תמיד היו מגפות, ואף אחד לא הנדס אותן. אלוהים או הטבע (איך שתקראו לזה, לפי אמונתכם) הוא המהנדס הראשי. כשהייתי ילד השתוללה בעולם מגפת האיידס שקטלה עשרות מיליונים. להקת משינה שרה "ובניו-יורק המציאו זן חדש של מחלה", כך שתמיד חיפשנו תשובות (מי המציא?). האדם רוצה וודאות, רוצה שליטה, ולא לחשוב שמגפות פשוט יכולות להפתיע. לכן יש התנגדות פסיכולוגית שגורמת לקונספירציות לפרוח. כאסטרולוג אני מכיר זאת היטב. העובדה שאיננו מבינים מדוע יש קשר בין הכוכבים ל"חיים עצמם", שלא מצאנו את הרציונל, והתחושה הפסיכולוגית שאין לנו שליטה על מה שקורה, מביאים לא פעם אחרים לשלול את האסטרולוגיה מראש, ומבלי באמת לבדוק אותה. כמו שתיאוריות הקונספירציה כלל אינן מבוססות מחקר ומדע, כך גם השלילה האוטומטית של האסטרולוגיה אצל רבים. ותמצאו עוד אלף דוגמאות ביום-יום שלנו.

בימים אלה תהיה התפשטות עולמית נרחבת של הקורונה, ויהיה הגיוני לקשר זאת לזן הדרום אפריקאי. לכן יש להניח שהוא אכן מסוכן יותר, וככל הנראה תהיה עלייה עולמית משמעותית במקרי המוות בדצמבר. אבל לא יהיה נכון להניח שהחיסון לא עובד עליו. מזכיר לכם שלרגע יציאת החיסון לעולם יש מפה, אותו ניתחתי לפני שנה טרם מישהו מאיתנו התחסן. כתבתי לכם שהחיסון יהיה יעיל ובטוח, וזה נכון לאורך כל הדרך. הוא יהיה יעיל גם עתה, אפילו אם קצת פחות, או אם יידרש בוסטר נוסף (ניתן לחזור למאמר "יש חיסון! יצליח?" מה-10.12.2020 בלחיצה כאן). הקורונה חיה, והיא תמיד תפתח זנים חדשים. אבל במרוץ מולה הרפואה והמחקר של ימינו מספיק חזקים. זכינו בפריבילגיה לקבל זריקה קטנה שעושה לנו מעט תופעות לוואי (שלרוב חולפות תוך כמה שעות), ולהיות יחסית די מוגנים. לראשונה בהיסטוריה האנושית מנצחים מגפות, ואפשר לקשר זאת לעידן הדלי בו אנו מצויים. החדשות הטובות הן שההגנה בסה"כ תישאר, וזאת בהתאם לניתוח "מפת האירוע" לרגע החיסון הראשון שניתן בעולם.

החדשות הרעות הן שזו לא הגנה הרמטית, ויש גם רבים שאינם מחוסנים, או שהחיסון אצלם נחלש מפאת מרחק הזמן מההתחסנות. ישראל לא תהיה הסובלת העיקרית מכך, אך בהכרח היא מושפעת גם. אירופה הולכת להגבלות יותר ויותר, וכשזה קורה בעולם המערבי, זה ישפיע מאד גם על כלכלת העולם. כרגע כאמור יש התפשטות נרחבת ביותר, אך את התוצאות שלה תמיד מגלים באיחור מסוים. בקרוב יבינו במקומות רבים שצריך לפעול בצורה נוקשה, ונתחיל לראות הגבלות חמורות בעולם. מכאן שדווקא תקופת חג המולד וזמן החופשה בעולם הנוצרי, יהיה תחת מגבלות הדוקות. ראש הממשלה לא אוסר כרגע, אך ממליץ לכם לא לטוס לשום מקום. קחו בחשבון שיהיו גם יותר איסורים ליותר מדינות בהמשך. גם אני לא ממליץ לכם לטוס, כי לא רק שמסוכן יותר, גם לא יהיה כייף במקומות רבים לטייל. נראה הפרות לצד הפגנות והתפרעויות בעולם, וזה לכשעצמו מסוכן. כתבתי לכם בעבר שרואים התנגדות של הציבור להנחיות ממשלות במרכז החורף, וקישרתי זאת לחיסוני הילדים כפרשנות. זה יתכן, אבל זו גם התנגדות להגבלות שעלולות להגיע לסגרים במקומות מסוימים. להערכתי, בישראל לא יהיה סגר נוסף. ובכלל, אמנם אנחנו לכיוון החמרה במצב, אבל מי שמחוסן הוא יחסית מוגן, ואסור להוציא מפרופורציה. נמשיך לחיות ולהתנהל לצד הקורונה.

הערת מערכת: אולפן הקורונה עבר שינוי לנוחיותכם, וסדר המאמרים בו התהפך. כלומר המאמר הראשון שמופיע, הוא האחרון שיצא בסדר כרונולוגי (הוא המאמר החדש ביותר). והמאמר האחרון ברשימה, הוא למעשה הראשון שנכתב אי-פעם בנושא הקורונה. לצערי מעט מהמאמרים פורסמו בזמנו בפייסבוק, ומאחר ופייסבוק עשו שינויים שלהם, חלק מהקישורים נשברו על-ידם, ולא ניתן להגיע למאמרים דרך הקישור. מי שירצה בכל זאת לקרוא, יצטרך לגלול אחורה בזמן בעמוד הפייסבוק שלי, עד שיגיע לתאריך המאמר. חלק הצלחתי לתקן, ורוב המאמרים נכתבו כבר באולפן הקורונה שבאתר, והקישורים אליהם לא יוסרו לעולם.

 

חזרה לאולפן קורונה

עמי גוטמן – אסטרולוג

שלח לחבר או שתף את המאמר:

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יוני 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל