050-7881995

מצב שמיים – היבטים עיקריים

לימודי אסטרולוגיה למתקדמים ומתחילים

לחצו כאן לפרטים נוספים אודות הקורסים ולהרשמה

גם בפייסבוק

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים לגבי מגוון נושאים. לחצו והירשמו ע"י סימון "עוקב/ת"עמי גוטמן בפייסבוק, שם אני כותב על אישים, על המדינה, העולם ועוד. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. בנוסף, קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש. בניגוד לפוסטים היומיים בפייסבוק, כאן באתר תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה, וכן להתכונן לכל החודש.

שתפו

רוצים לשתף חבר ? ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

 

ניתוח מצב השמיים – פברואר 2022

 

חדש! חדש! חדש! פברואר כאן כדי לחדש אנרגיות, ולקחת אותנו הלאה אל הָקִדְמָה. במחצית הראשונה של החודש, הראש שלנו עוד חופר, ואולי גם במה שהיה. אבל הוא מחפש פתרונות, וצריך לוודא שהוא במטרה להתקדם, ולא סתם נתפס בצורה טורדנית על העבר, או על איזה עניין. אם מגלים גמישות, אפשר להגיע לתובנות עמוקות מאד. זה גם זמן פיצוח חידות וחקירות, ולכן גם קידום המדע. ברמה האישית חשוב לנו להבין, ולרדת לעומקו של כל עניין.

ב-4 בפברואר מרקורי מתיישר, ומרגע זה אפשר לרוץ קדימה עם כל מטרה. קדמו מה שצריך, מה שהתעכב, ומה שמתחדש. אחרי תסכולים שונים, פברואר מחזיר לנו אמונה, תקווה, תעוזה, ונכונות לצאת מהקופסה. הפרספקטיבות מתחדשות ומתרחבות, ואירועים חדשים תופסים קצב. זה זמן לקדם עסקים, פעילות, מציאת עבודה או בית, טיפול רפואי או אסתטי, ובוודאי רומנטיקה. אם עליכם לקדם עניין חשוב במיוחד, כדאי למצוא לו זמן מדויק מיטבי בשמיים. אם אתם חוככים לגבי החלטה, או מתלבטים לגבי דבר שכבר קרה, ניתן לבדוק מה חושבים על כך הכוכבים. קראו על אסטרולוגיה הוררית (לחצו לקריאה).

אחד הדברים שיבלטו החודש, הוא היחסים שבינו לבינה. זה חודש מלא סקס-אפיל, ונושא יחסים מכל סוג נמצא במוקד. הוא טוב להתחלות חדשות, ויש שיח על נושאים בינאישיים קיימים. רק שימו-לב שלעתים זה להוציא מפרופורציה, ושרמת הלהט עובדת לשני הכיוונים. אבל בפברואר אנחנו חוזרים לחיים. לפנויים כדאי לחפש אהבה, ובעיקר בשבוע של ה-20 עד ה-26 בחודש, אך לא רק (ואפשר כבר מיום חמישי הקרוב בערב ה-3.2).

 

 

קישורים חשובים : 

תחזית שנתית 2022

מתוך "שבתרבות" לחצו לצפייה

לפניכם הפירוט לימים, והוא מספר על מרכז האנרגיה, אך היא לא עניין של יום בודד. זכרו שההשפעה עשויה להיות גם בימים הסמוכים, ואף לא תמיד ההיבט מורגש ביום של הדיוק שלו, או לא רק בו:

 

1.2
בשעות הצהריים הירח נצמד לסאטורן. זמן כבד או רציני, ריאלי-פסימי, או שחשים אחריות כבדה. נזכיר שכבר מהימים האחרונים של ינואר ועד אמצע פברואר, מרקורי נמצא במפגש עם פלוטו (קראו ב-11.2). בנוסף מרקורי בנסיגה עדיין בימים הקרובים (לחצו לקריאה).

נזכיר גם שוונוס שסיימה נסיגתה, נמצאת ביחסים עם אורנוס בשליש האחרון של ינואר והשליש הראשון של פברואר. זה זמן שרוצים בו לשבור שגרה, לבלות, ולחדש. ולמי שסובל מבעיות ביחסים שמאפיינות את הנסיגה של ונוס, כדאי לדעת שאם מגלים גמישות, אפשר לשנות את הקשר. רק שינוי מתוך גמישות יוכל להטיב איתו, ויש יכולת. יתכנו הרבה התחלות חדשות, על-בסיס מה שקיים או ממש חדש. יתכן שינוי טעמים, ויש חיפוש אחר חוויות והתנסויות חדשות. הקשיבו למוזיקה שבד"כ אינכם פתוחים אליה, או פתחו תחביב חדש. אם זה חדש, או סתם חוויות, כדאי להישאר ברובד הקליל, כיוון שזה בעיקר מה שמחפשים, וממילא קשה לייצר בשלב זה יציבות והתמשכות של דברים. בעיות או קשרים שהחלו מסוף נובמבר, עשויות ועלולים (בהתאמה) לחזור לפתחנו עד הימים הראשונים של מרץ (לחיוב או לשלילה). החל מה-4.2 גם התחלות חדשות עשויות להיות יציבות.

4.2
מארס הרמוני ליופיטר
. היבט ארוך ומתקיים בכל השליש הראשון של פברואר. כוח מניע, אומץ, תעוזה והצלחה. לוקחים יוזמה, או שדברים פשוט מתחילים להתקדם ביתר קלות ולתפוס מהירות. ביום זה ההיבט מדויק, ולפנות בוקר מרקורי מסיים נסיגה. לכן מותר ורצוי לפתוח במהלכים חדשים, בוודאי אלו שהתעכבו או שחיכיתם איתם קודם לכן. נצלו יום זה לביצוע כל פרויקט או התחלה חדשה. פתחו את אפליקציית ההיכרויות, את הלינקדאין, מדור חיפוש דירות וכן הלאה. בכל זאת שיבושים ביומיום ובלו"ז, במכשירי חשמל וכדומה, עדיין יתכנו בימים הקרובים. אך התחלות חדשות הן יותר ממומלצות וכבר מידית. עוד על השפעות הנסיגה לחצו לקריאה.

4-5.2
שמש מפגש סאטורן. על רקע מצבי שמיים שתוארו לעיל, אלו יכולים להיות ימים קארמתיים. זו אנרגיה של רצינות. כל מה שבין כבדות לאחריות, בין מגבלות ליציבות. בימים אלו תודגש חשיבותה של רצינות הגונה The Importance of Being Earnest.

6.2
מארס שלילי לכירון. משפיע לאורך מספר ימים סביב. מחטטים בפצע או שהוא נפער, מכאיבים או כואבים. מבקרים את השני בחוסר עדינות בולט (או שהוא אותנו). זכרו שהרקע הוא עדיין הצמידות של מרקורי ופלוטו (קראו ב-11.2), וקשה לשחרר טענות כפייתיות או מחשבות טורדניות. הניחו לדברים.

7.2
הירח נצמד לאורנוס, במיוחד בשעות הערב-לילה. תזזיתיות, עצבנות, והפתעות טובות או רעות. מפעיל את ההיבט של היום הבא:

8.2
מארס הרמוני לאורנוס. משפיע בין ה-4 ל-12 בפברואר. יכולת להזיז דברים, ורצון לשבור שגרה. אין סבלנות למגבלות, אך יתכנו דרכים יצירתיות להיפטר מהן. יוצאים מהעבר ומביטים לעתיד, ויש עתיד! תחת ההיבט של ה-6.2, יתכן שנדרשת פעולת ריפוי. העזו ועשו אותה. כוח ממריץ ונכונות לשנות, ויכולת לעשות זאת בצורה בונה (לא תמיד הנכון הוא לשבור את הכלים, לפעמים אומץ הוא דווקא לתקן קיים, ולפעמים צריך פשוט להתקדם).

10.2
שמש ונפטון ביחסים מוחלשים. לכן חולשה תיתכן גם אצלנו. אולי חלומות בהקיץ ופנטזיות, אולי שוקעים לאומללות או רחמים עצמיים. ביום זה אנחנו קצת פחות הגיוניים או מעשיים.

11.2
מרקורי מפגש פלוטו
. היבט מאד ארוך, ולא מתנתק מהימים האחרונים של ינואר ועד אמצע פברואר. היבט ארוך ולכן הוא קודח בראש תרתי משמע. לכן במהלך התקופה הנטייה להתחפר בעמדות. מחשבות אובססיביות שקשה לשחרר. קשה לשחרר גם את הטענות לזולת. נטייה לחקור (למה עשית? איפה היית? וכן הלאה). על המישור החיובי זו חקירה חיובית, פיצוח עניין, גילוי שורש ומציאת אמת. הראש עובד לעומק, והוא פשוט חייב להבין דברים. היזהרו לא להציק מדי לאחרים. עשו גם לעצמכם טובה, והימנעו ממחשבות טורדניות. הן ממילא לא מקדמות. יתכן ניתוח מעמיק של מה שאירע, או של תוכניות עבודה. מהחל מה-4.2 זהו זמן לגבש סופית עמדות, ולקבל הכרעות. עשו זאת בסבלנות.

14.2
הירח מפעיל את ההיבט של מרקורי-פלוטו (11.2) בפעם האחרונה, ומכאן שנשתחרר. אבל לא לפני "ביקור" אחרון שיתכן ועלול להיות גראנד-פינלה. זהו יום האהבה –ולנטיין. הימנעו מכפייתיות, זהו זמן לשחרר קנאות, רכושנות, וחשבונות עבר. ואפשר כבר ליהנות מההיבט של התאריך הבא (ה-16.2) שמשפיע במרבית החודש! חג אהבה שמח (יש סיכוי!).

16.2
מארס
סוף סוף משיג את ונוס ונצמד אליה. ונברך שֶׁהֶחֱיָנוּ וְקִיְּמָנוּ וְהִגִּיעָנוּ לַזְּמַן הַזֶּה. על המסע של שני כוכבים אלו שכמעט יוצרים ביניהם יחסים סיפרתי לכם רבות עוד מנובמבר, והם נגעו לא נגעו במהלך דצמבר. לכן דברים כמעט וקרו. עסקים, חברויות, זוגיויות, התחלות חדשות ומהלכים אחרים, כמעט וקרו. יותר מדי כמעט-ים, אבל אין פלומבה. גם עתה שני אלו מתקדמים בקצב כמעט זהה, ובצורה כמעט מקבילה. אך בשעה טובה יוצרים סוף-סוף את המפגש המלא, ולכן ניתן לצפות למימוש בכל מיני רבדים. דברים קורים, וזה זמן מצוין במיוחד להיכרויות רומנטיות ובכלל ליחסים. האווירה סקסית יותר, והיצר פוגש את הרגש (או סתם מישהו אחר). אנחנו מתלהבים, תוססים, חיים (Alive). מצד שני אם רגש שלילי מתקיים, גם הוא תוסס ומתסיס. לכן גם צעדים שליליים שהוקפאו קורים. דברים זזים לטוב ולרע. יתכנו מריבות קולניות, ולחילופין תשוקה סוערת. הרגש עז, ולעתים זה מעט פרופורציות. לחיוב ושלילה יחסים מודגשים. אך לא רק, בכל מישור ייווצרו הרבה מהלכים חדשים, וזה זמן להתקדם. ביום זה מדויק, אך ההיבט ארוךךךך ומתקיים בין ה-6 בפברואר ל-20 במרץ! (כן כן… חודש וחצי, זו לא טעות!)

17.2
הצמידות של ונוס-מארס עדיין צמודה-צמודה, אך מקבלת היום חיזוק מסאטורן (נכון גם בימים סביב). נותן נופח של רצינות לכל מה שקורה, ומרמז שדברים חשובים על הפרק. זה יכול למסגר את מה שמתקדם, מתחיל או קורה, אבל יכול להדגיש גם את המגבלות שלו. הכל תחת ריאליזם לטוב ולרע.

17-18.2
יופיטר הרמוני לאורנוס
. אלו שתי פלנטות איטיות מאד בחלל, ועל-כן היחסים שלהם מתמשכים כבר מרגע התיישרות מרקורי ב-4 בפברואר ועד כמה ימים לתוך מרץ. אבל בלילה בין התאריכים ההיבט מדויק. הם מעניקים לנו מעוף ויצירתיות, אמונה ותקווה, אופטימיות ופרספקטיבה רחבה וגבוהה. גישה אתית מוסרית, אידאליזם, ורעיונות טובים. אפילו שתיאור קצר, כל מילה בו משמעותית והיא עולם ומלואו. נצלו!

18.2 בשעה 18:43
השמש תעבור לאזור שמיימי דגים. תינוקות שייוולדו עד השעה 18:42, הם בני מזל דלי, ואלו שייוולדו החל מ-18:43, הם בני מזל דגים. שימו-💖 שבכל שנה המזל מתחלף בזמן מעט אחר.

22-23.2
מארס הרמוני לנפטון. משפיע לאורך ימים רבים. גישה גמישה בעשייה. לכן יכולת טובה למצוא דרכים להתנהל, אך היזהרו מעיגולי פינות או אנשים שמסבנים אתכם. זמן השראה ויצירתיות, אך גם הונאות ונחשיות. כשזה חיובי זו יכולת להוריד מהאגו למען מטרה אידילית. ברוב המקרים זהו זמן מצוין לרומנטיקה.

24-25.2
מרקורי ביחסים עם אורנוס וכירון. עצבנות, יתכן על רקע ביקורת או פצע עבר. יתכנו תקריות, הפתעות לא קרויות (ולא בהכרח נוחות), וקושי לישון בלילה. יתכן כי נושאים שהעסיקו אותנו במרכז ינואר מעסיקים אותנו שוב בימים אלה. המחשבה מבולבלת, תזזיתית, ויתכנו טעויות, תקלות או חוסר ריכוז. אולי אנחנו נאלצים לשנות דעה, אך היזהרו ממסקנות חפוזות ולא מבוססות.

ונוס הרמונית לנפטון. ציפיות רומנטיות, ואם הן מתגשמות אנחנו מאושרים. אך אם לא, יש אומללות. זמן טוב ליצירה, דמיון, השראה, או סתם לראות איזה סרט. על רקע ההיבט לעיל יש צורך בריגושים, ועדיף להישאר בקליל. זמן חלומות מסוגים שונים, ואם אין יישום שלהם, יש עצבנות. או שאנחנו כבר לא יכולים לחכות ליישום החלומות. ברוב המקרים זמן מצוין לרומנטיקה, בוודאי חדשה.

26.2
מרקורי בהיבט מוחלש ליופיטר. הראש נפתח והפרספקטיבה מתרחבת. אומץ, וודאו שהוא אינו טיפשות. גישה אופטימית, רחבה וחכמה לדברים.

27.2
הירח במפגש עם ונוס-מארס שעדיין צמודים-צמודים, ומפעיל את ההיבט מה-16.2. יום דרמטי לכל מה שנכתב על המפגש. יתכנו התפתחויות או צעדים משמעותיים.

נאחל חודש טוב !

 

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

 

שלח לחבר או שתף את המאמר:

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יולי 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל