050-7881995

על קורונה ומזלות

עמי גוטמן – אסטרולוג

איך כל מזל…

מי שעוקב אחרי יודע שאני עקרונית מתנגד לחלוקה רק עפ"י סימן המזל. הסיבה היא שהמפה האסטרולוגית של כל אחד מאיתנו הרבה יותר מורכבת מהמזל שלו, שהיא חלוקה ראשונית וגסה ל-12. בכל זאת אנו מתפתים שוב ושוב לאפיין את המזלות, הסיבה היא שאתם, קוראינו, יודעים בד”כ רק איזה מזל אתם, ואין לכם ידע נוסף להיעזר בו. אך זכרו שניתוח לפי מזל אינו מדויק.

בכל-זאת אשתדל לתת לכם תיאור כללי, ולספר איך כל מזל מסתדר עם הקורונה, הסגר, המצב הכלכלי והבריאותי. התיאור צריך להתאים במידה מסוימת לרוב בני המזל, אך לא לכולם. בדקו את עצמכם, ואת יקירכם.

תחזית קורונה, מתי תיגמר, לאן הולכת הכלכלה, למה בכלל זה קורה ועוד, תוכלו למצוא ב"אולפן הקורונה" (לחצו לקריאה). המאמר הבא מספר עליכם:

 

שלח את המאמר לחבר או שתף באמצעות:

 

מזל טלה

טלה סובל יותר מכולם מהסגר, העוצר, הבידוד, או כל שם אחר שימציאו לצרה הזו. הוא בכלל לא מבין מה ההבדל בין ההגדרות. ויש לו מעט סבלנות לחכות. הקורונה הולכת להישאר איתנו עוד הרבה זמן. אבל שלא תעזו לגלות זאת לטלאים, הם לא יודעים לחכות! מה שמחזיק את הטלאים היא האופטימיות הרבה שלהם. האופטימיות חשובה, אך טלאים יקרים ויקרות, היזהרו לא להשקיע את כל הונכם בבורסה, רק כי נדמה לכם שהמשבר כבר חלף, והבורסה ממש אוטוטו עומדת לטוס. טלאים רבים הם יזמים, עצמאים, ולכן רבים נפגעו מהמשבר. קחו בחשבון שהוא יהיה ארוך. בגלל האופטימיות של הטלאים, רבים מהם לא טורחים לשמור רזרבה ליום סגריר. לטלה גם קשה לשמור על הכללים וההנחיות של משרד הבריאות, אם הוא לא מבין את הצורך בהם. טלה צריך לחשוב כך בעצמו, והוא מכיר רק את החוקים של עצמו.

 

מזל שור

שור מתוסכלים בעיקר מכך שהקורונה שינתה להם הרגלים. פתאום כולם בבית בשעות לא שעות, והילדים ערים עד מאוחר כשאתם רוצים לישון. שור צריך את הנוחות שלו, והקורונה ממש לא נוחה. שור צריך לתכנן הרבה קדימה, והחיים בצל הקורונה הם בתנאיי אי-וודאות. מבחינה זו, הוא סובל כשכל רגע משנים את ההנחיות. ובניגוד לטלה, שלא רוצה לשמוע כמה ארוך יהיה המשבר, השור דווקא מחפש מקסימום מידע שיוכל לספר איפה הוא חי, ויעזור לו להתכונן לבאות. שור מסתגל לאט, והוא רוצה לדעת מראש מתי יושט סגר, מתי חוזרים לעבוד, וכדומה. לוקח לשור זמן לשנות הרגלים. אט-אט הוא מתרגל למסכה, לכפפות, ולשימושי המרפק התחליפיים. שור צריך מגע, והוא סובל במיוחד מהריחוק הפיזי שהקורונה מכתיבה. אבל השור רציונלי, ולרוב הוא נשמע להנחיות. לפחות הוא נהנה מהמנוחה שהקורונה גוזרת עליו, והוא רובץ לו בביתו, ישן, רואה סדרות, ובעיקר משמין. כמה כייף לו להעסיק את עצמו באוכל.

 

מזל תאומים

תאומים מגלים בימים אלה מזה חופשת בטן-גב (איזו מן שלווה, ולא עושים שום דבר…), וזה קצת יותר מדי ארוך לכם. בניגוד לשור, התאומים לא יכול לרבוץ יותר מדי זמן בבית על הספה. גם בשגרה תאומים תמיד חש שהוא מפספס משהו. תאומים לרוב נמצא כמעט באותו הזמן בשתי מסיבות, רוקד על שתי חתונות, עושה גם וגם, והוא מולטי-טסקינג. אין לתאומים זמן או סבלנות לבזבז על שטויות כמו קורונה, סגר, בידוד,  או כתבים שמדברים לאט וחוזרים על עצמם ועל הנחיות בטלוויזיה. הוא בעיקר חושב ושואל עצמו: מתי כבר יהיה אפשר לטוס לחו"ל? אבל תאומים מבין מספרים, ומיד קלט מה זה אומר לשטח את העקומה. רק שעד שזה יקרה, גם הסבלנות שלו תהיה "עקומה". לכל מזל יש איבר בגוף עליו הוא שליט (אחראי). כלומר איבר שיכול להיות מפותח במיוחד, או רגיש במיוחד. תאומים שליט על הריאות. מאחר והקורונה פוגעת בעיקר בריאות, על בני ובנות מזל זה להיות זהירים במיוחד. הישמעו להנחיות.

 

מזל סרטן

סרטן דואג מאד לבריאות. לשלו, ובעיקר של ילדיו ושל הוריו. גם של חבריו ויקיריו. סרטנים יקרים, אתם קצת חרדים מדי. נלחצתם עוד לפני שמישהו מת מקורונה, וזו לא הסטטיסטיקה שמפעילה אתכם -אלו החרדות והרגשות. סרטן גם דואג למצב הכלכלי, שואל עצמו מה יהיה? לרוב סרטנים שומרים משהו ליום סגריר, אך רבים מהם מחויבים על החזר משכנתה גבוה במיוחד. כי גם לבית טוב סרטן דאג. אם מי מילדיו יצא לחל"ת, הסרטן לא ישן בלילה. הוא לא יבקר את הוריו הנמצאים בגיל שבקבוצת סיכון. סרטן לא רק שומר על ההנחיות, הוא מחמיר ונזהר יותר. אבל בשביל סרטן לוותר על ליל סדר משפחתי יכול להיות שבר רגשי. הקורונה מכניסה אותו ללחץ נפשי גדול. גברים לא תמיד יודו בכך, אפילו לא לעצמם. יש להם אגו, ולפעמים דרך ההתמודדות היא דווקא להחצין איתנות.

 

מזל אריה

אריה כועס על הקורונה החוצפנית. מה היא חושבת לעצמה? שהיא מרכז העולם?! והרי הוא היה המרכז, והיו לו תוכניות! באה הקורונה ומלמדת אותו צניעות, מראה לו כמה הוא קטן. וירוס מיקרוסקופי משבית את האנושות. והאריה היה בטוח שזה הוא שמנהל את העולם. וקצת ברצינות, האריות מבריקים. הם יהיו אלה שמנהלים את המשבר, מארגנים את המציאות החדשה. זה ארגון בחיים האישיים והמשפחתיים, וזה כושר ארגוני של מי שמנסח הנחיות, מחלק צוותי פעולה, משלים ציוד מגן, מחלק חבילות לקשישים, מתכנן אגפים מיועדים בבתי-חולים. גם בסביבה הקרובה, האריה חיש מהר מתארגן על המצב החדש. הוא יודע מאיפה להשיג ביצים, או באיזה סופר יהיה פחות תור. הוא כבר הצטייד בסופר-פארם בכל מה שצריך. אריה יודע לתפעל את סביבתו, וגם לדאוג לסידור לילדים, להורים, והוא "על זה". אבל האריות והלביאות סובלים מאד מהדיכאון הזה שנקרא קורונה, על כל המשמע ממנה. הם רוצים כבר לחזור ולבלות, ולכבוש שוב את העולם.

 

מזל בתולה

בתולה מאד עסוק בענייני בריאות. רובם שומרים על בריאותם, ועל אורח-חיים בריא. לכן הבתולות לא יזלזלו בקורונה. הבתולה דאגן מטבעו. זה לדאוג ממה יהיה, האם יקיריו שומרים על הכללים, האם ישתפר המצב. וזה לדאוג ברמה היומיומית המעשית. הוא אינו מפספס אף-פרט. כך ינקה שוב את המשטח, ישתמש באלכו-ג'ל, ישים לב אם נגע בכפתור המעלית, או ידית הדלת. הוא מתכונן ומחושב, ויעדיף לשים כפפות לפני שייגע במוצרים בסופר. בניגוד לטלה למשל, הבתולה ממושמע, ולכן שומר על הכללים גם כשאינם האג'נדה שלו. אם כן הבתולה ימלא אחר ההוראות, אבל הוא ממש לא מתרשם מהעדר. אם כולם רצים למלא את המקררים, ובלי הבחנה רוכשים מוצרים, הבתולה יחשוב לבד מה הוא באמת צריך, וירכוש בצורה חכמה ומחושבת. הבתולה מנסה לנתח מה צפוי, הוא אינו אוהב את הערפל והלא נודע. לכן יחפש את המספרים, קצב הגדילה וההתפשטות, הגרפים, וניסיון מדינות אחרות. הוא מקשיב לחדשות, ופחות לאנשים שמפיצים תיאוריות קונספירציה או פייק-ניוז.

 

מזל מאזניים

מאזניים קצת משתגעים מהקורונה, ובמיוחד כשהם מקשיבים לחדשות. הם שומעים על דרכי ההתמודדות השונים, ומתקשים לגבש עמדה מהי הדרך הנכונה. האם "חיסון העדר"? יותר בדיקות או יותר הסגר? מה עדיף, המודל השוודי, הקוריאני, או הישראלי? המון שאלות פתוחות, ומעט מאד ניסיון. המאזניים לא בטוח במה לבחור. נתניהו שלנו מאזניים, ולכן הוא עורך ישיבות ארוכות לתוך הלילות, מתעכב בהצהרות לתקשורת, ודוחה בעוד יום הנחיות. אבל גם בחיים הפרטיים כולנו צריכים לקבל המון החלטות, ולמאזניים זה קשה במיוחד. אז ללכת להסתפר או לוותר? לדחות את המשכנתה? להמתין עם הקניה או תוכנית אחרת? המצב עלול קצת להוציא מאיזון את המאזניים, וזו הסכנה הכי גדולה שלו. מאזניים חרד מאיבוד האיזון. אך דווקא בשל כך, תחת המצב הלחוץ, הוא עלול להגיב בקיצוניות, ולהיגרר לקיצוניות הפוכה. מאזניים יקרים, שימו-לב שאינכם מגזימים בעודף זהירות, או הפוך. שאינכם מקרצפים את הידיים עד שחיקת העור, או קונים יותר מדי נייר טואלט.

 

מזל עקרב

עקרב לומד את המצב. הוא אינו ממהר לגבש עמדה. הוא לא מראה זאת, אבל הוא מאד לחוץ. העקרב ינסה להחזיר לעצמו שליטה על המצב הכאוטי שנוצר. לכן יתכנן תוכנית מסודרת. כך למשל הוא לא ישאיר לפקידי ההשקעות להחליט מה ייעשה בהשקעותיו, והוא מטפל בכספיו. הוא בודק מה צריך לקנות בסופר ובכלל. הוא מאד מעורב. לכן גם יבדוק מה עושים יקיריו, וינסה לנווט אותם לפעול לפי דרכו. קשה לו להרפות אם אדם אהוב פועל בניגוד לתפיסתו, או מסתכן במעשיו או עבודתו. עקרבים ועקרביות יקרים, זכרו שלעתים אתם מעט קיצוניים, במעשים ובאיך שאתם רואים את התמונה. עתה זו תקופה שעלולה להוציא מכם קיצוניות קיצונית עוד יותר.

 

מזל קשת

קשת בטוח שהעולם השתגע, ועוד רגע גם הוא משתגע. מילא הסיכון הבריאותי, עם זה הקשת עוד מסתדר. אבל סגר?! בידוד?! מה פתאום הכל סגור?! ולמה ששוטר ישאל אותי לאן אני הולך, או איפה המסכה?! קשת צריך חופש. לצאת מהבית מתי שהוא רוצה, לאן שהוא רוצה, ואיך שהוא רוצה. עצם הרעיון של הנחיות מגבילות, כבר מטריף אותו. קשת גם משתעמם מהר. בבית אין לו מספיק גירויים, והאנרגיה הרבה שלו לא מוצאת פורקן. איזה מזל שהוא אופטימי, ובטוח שאוטוטו חוזרים לשגרה. זה מחזיק אותו שפוי, כי בר סימן טוב נראה לו לא אפוי. מקשקש לנו הנחיות עם מבט דהוי. מה זה כל החוקים הרבים, ואיך אפשר לזכור את כל הפרטים?! מותר לצאת אבל בעצם אסור, מאה מטר אבל לא רצוי, עם מסכה אבל לא אוכפים, ורק לעבודה אבל אם אתה חיוני. ואם זה לא מספיק, אז משעה… ועד שעה… והקשת כבר הלך לאיבוד.

 

מזל גדי

גדי לוקח את המצב ברצינות. הוא דואג, אבל אינו נשבר. אם צריך לשבת בבידוד, בסגר, או בעליית הגג כמו אנה פרנק, הגדי ייעשה מה שצריך. הוא אינו מפונק. יש לו אורך-רוח, והוא גם לא מאד סובל מלהיות בבית. הוא יותר חושש מהקורונה עצמה, וחרד לבריאותו. הגדי חושש מהלא נודע, מהעולם שאחרי הקורונה, ומהמצב הכלכלי. אם כי רוב הגדיים התכוננו ליום סגריר. גדי צריך שליטה בחיים, והקורונה מעבירה אותנו שיעור באי-וודאות. לגדי זה קשה, אך הוא יגלה שהמציאות תהיה פחות פסימית מאיך שהוא מדמיין אותה. אל תדאגו מדי גדיים. העולם אמנם ישתנה, ואתם שונאים שינויים, אבל תגלו שגם אליהם תסתגלו. בהתחלה זה הכי מלחיץ, וכך היה כשהמשבר פרץ. אך בסוף אתם מסתגלים לכל מציאות. מה שעוד קשה לגדי זה חוסר היעילות, חוסר היצרניות. לשבת בלי לעבוד ולהתקדם מתסכל את הגדי. הפתרון יכול להיות בעשיית שיפוץ בבית, או סתם סדר בניירת או המחסן. מצאו משהו מועיל לעשות.

 

מזל דלי

דלי יסביר לכם למה הקורונה קורית. מי אשם, מי התחיל, או ברמה הפילוסופית. מה כדור-הארץ, היקום, או היושב במרומים מנסים לומר לנו. הדלי ייהנה משיחה קולחת על הקורונה, וממחשבות על העולם החדש שתביא לנו. יהיו דליים שיקדמו בשם כך סולידריות חברתית, או אג'נדה חברתית כלשהי. שמירת הסביבה או הטבע, בע"ח או עיסוק פוליטי. הדלי מסוקרן אינטלקטואלית, והוא מדמיין במוחו את השינויים שיבואו בעולם שאחרי הקורונה: איך ישבו במסעדות (באלכסון או שני מטר) וכן הלאה. יש לו דעה ברורה מה צריכות לעשות ממשלות ומדינות. חלקם קצת מרחיקים מעצמם את העניין, ונהנים מהעיסוק החדש. האחרים דווקא מאד מעורבים, ורואים בכך הזדמנות לשנות משהו בסביבתם.

 

מזל דגים

דגים הולכים להיות מופתעים לטובה. מבחינתם נקודת המוצא היא שהפסדנו לנגיף. הוא מדבק פי כמה משפעת, ולוקח מלא זמן להחלים. הדגיגים לא בטוחים שיש טעם בכל הזהירות, אם ממילא בסוף נדבקים. הווירוס הרי חי על משטחים מלא זמן, וגם סגר מלא לא מביא להכחדתו. הדגיגים רואים את מספרי החולים עולים, אך לא את מספרי המחלימים (לפחות לא בקצב מספק). אז מה הסיכוי שלנו לנצח את הנגיף? לא פעם לדגים תסריטים אפוקליפטיים בראש. בזכות הדמיון הרב, וגם תסריטי אימה וחרדות יש לדגים. רבים חשים אומללים מהמצב. זה יכול להיות מצב התחלואה, המצב הכלכלי, או המצב האישי בבית. מכאן שאפשר להיות רק מופתעים לטובה. אך חלקם חולמים על עולם נפלא ביום שאחרי הקורונה. זה חלום רומנטי על אנושות שלמדה את כל הלקחים שהקורונה באה לתקן. אלה יהיו כמובן מופתעים לשלילה. האמת, כמו תמיד, נמצאת איכשהו באמצע.

תחזית קורונה

איזה מזל הקורונה? איזה תיאור מאלו שהובאו מתאים לה? אין לנו רגע לידה מדויק, אבל התשובה היא גדי, מאחר והתפתחה סביב סוף דצמבר כשכוכבים רבים נפגשו במזל גדי. כמו הגדי הקורונה תהיה נחושה, מתמידה, סבלנית, ואיתנה. היא לא תלך מהר. מי שמצפה שתיעלם ברגע כמו שהסארס נעלם, צפוי להתאכזב. הקורונה כאן כדי לשנות מהיסוד את כל העולם. איך, למה ומתי? לחצו וקראו ב"אולפן הקורונה"

התיאורים לפי מזלות שאינם לפי מפת לידה אישית יכולים להיות כלליים בלבד ולא תמיד מדויקים. אבל עבור רובכם יהיו נכונים לפחות במידה מסוימת. אין תחליף לעריכת מפה אישית כדי לדעת ממש. בהחלטות גורליות או חיפוש עצמי, כדאי להסתמך רק על מידע אישי. ניתן להתייעץ עמי אישית, קראו על הכלים האסטרולוגיים שיכולים לסייע או התקשרו: 050-7881995.

עמי גוטמן – אסטרולוג

הישארו בבתים ! 💖

שלח לחבר או שתף את המאמר:

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יוני 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל