050-7881995

בראשית

כששיגרו את החללית “בראשית” לירח בעלות של 100 מיליון דולר, לא ציפו שהיא תתרסק עליו. אך אני פרסמתי זאת מראש בתאריך ה-20 בפברואר 2019, יממה בלבד לפני מועד השיגור. בתמונה שלהלן תמצאו את הפוסט המקורי, מתועד ומתוארך ע”י פייסבוק. אבל אפשר להיכנס לבלוג שלי, לגלול לתאריך האמור, ולהיווכח.

אם הנך צופה מנייד ולא רואה את התמונה מלאה, העבר למצב מאוזן

תחזית התרסקות “בראשית”. פורסם ב-20.2.2019

במילים ברורות כתבתי על המשימה שתיכשל: “לא בהכרח שהתקלה הפעם היא בשיגור עצמו, אך בכל-מקרה, אם אכן תצא החללית בזמן המיועד (נקווה שלא), היא לא תבצע את המשימה אליה יועדה, ולא תשרת את המטרה לשמה שוגרה. מסיבה זו או אחרת, בשורה התחתונה, החללית תהווה כישלון, ו-8 שנות הכנה, וממון רב, לא יניבו את התוצאה הרצויה. החללית “בראשית” לא תצעיד את ישראל קדימה, ונצטרך להתחיל מבראשית מחדש”.

כשהתרסקה “בראשית” בשידור חי, אמר ראש-הממשלה שהוזמן למאורע, שתוך שנתיים נשלח חללית נוספת לירח. לפני שהם ממהרים להוציא עוד 100 מיליון דולר, ולהתחיל מבראשית, מומלץ להתייעץ עם אסטרולוג, ולבחור זמן מומלץ לשיגור. בכל אירוע חשוב בחיינו, כמו התחלת עבודה, ניתוח פרטי, חתונה, חתימת חוזה, מעבר דירה, פתיחת עסק וכדומה, מומלץ לבחור תאריך עתידי טוב (קרא/י עוד).

נעשו מספר פניות ע”י כמה מקוראיי לחברת SpaceIL בבקשה לדחות את השיגור. אחד ממייסדי החברה פרסם תגובה מזלזלת בתחזית. לאחר ההתרסקות עניתי לו. דבריו מול דבריי לחצו וקראו: האסטרולוגיה כמדע.

לא מדובר בחיזוי של דבר-מה צפוי, או בעל סיכויים שווים בצורה דיכוטומית 50/50. לכן בחרתי בדוגמא זו, שהתממשותה אינה טריוויאלית, או עניין של מזל. אך מי שעוקב אחרי תחזיותיי לאורך זמן, יגלה עוד ועוד דוגמאות.

רוצים דוגמא נוספת? לחצו!

חיזרו לעמוד תחזיות
חיזרו לעמוד אודות

שלח לחבר או שתף את המאמר:

תחזית שנתית תשפ”א

לחצו לקריאה

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

תחזית אוקטובר 2020

לחצו לקריאה

מלחמה ושלום במזלות

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים