050-7881995

מצב שמיים – היבטים עיקריים

גם בפייסבוק

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים לגבי מגוון נושאים. לחצו והירשמו ע"י סימון "עוקב/ת"עמי גוטמן בפייסבוק, שם אני כותב על אישים, על המדינה, העולם ועוד. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. בנוסף, קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש. בניגוד לפוסטים היומיים בפייסבוק, כאן באתר תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה, וכן להתכונן לכל החודש.

שתפו

רוצים לשתף חבר ? ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

 

ניתוח מצב השמיים – אוגוסט 2021

 

מגיע לנו חודש רגיל כזה, בלי דרמות או הקצנות. אוגוסט בהחלט כזה, וכדאי פשוט לקרוא בכל יום על הימים הסמוכים. כדאי גם ללמוד לעשות זאת בעצמכם, ואני מזכיר שקורסים ללימודי אסטרולוגיה נפתחים בהנחייתי (לחצו לפרטים). כדאי גם לדעת שלא לכולם זה יהיה חודש רגיל. למי לא? הכל לפי מפה אישית. למשל לא לילידי ה-3 בפברואר, ה-4 במאי, ה-6 באוגוסט, ה-6 בנובמבר, ה-6 בדצמבר, ולפעמים גם מי שנולד יום על-יד אחד מהתאריכים הללו. עבורם אוגוסט אינו חודש שליו וסבלני. להם תיתכן עצבנות בחלקו, או סתם חוסר שקט פנימי, או הרבה אירועים והתרחשויות, ועד אפשרות שינויים של ממש (לרוב לפחות מתעורר הרצון העצמאי והצד האינדיבידואלי). זו רשימה מאד מאד חלקית כמובן של מי שמושפע (יש עוד רבים שאינם מוזכרים, וצריך לבדוק כל מפה ספציפית), וגם למדינת ישראל אוגוסט אינו חודש שקט בהתאם למפת לידתה (הכרזת העצמאות). אך כאווירה כללית אוגוסט ממש בסדר, ולרבים יהיה אפילו משחרר. רבים עברו קשיים גדולים לאחרונה, ואוגוסט מביא תזוזה או הליכה קדימה.

קישורים חשובים : 

לפניכם הפירוט לימים, אך זכרו שההשפעה עשויה להיות בימים הסמוכים. לא תמיד ההיבט מורגש ביום של הדיוק שלו, או לא רק בו:

1-2.8
שמש ומרקורי במפגש ממול סאטורן. מגבלות והבנה של המגבלות. מדברים על זה, על המגבלות או המציאות כפי שהיא. זו גישה ריאליסטית מאד. לעתים זה מקדם בזכות הגישה הפרגמטית המעשית, אבל כלום לא הולך קל מדי (אם בכלל). כל מה שבין ריבוי חובות ומאמץ, לחצים והכבדה, ועד ממש כישלונות ומעצורים. נטייה לחשוב שלילי (וריאליסטי), ולפעמים זה דוחף אותנו לצאת מאיזון התנהגותי. כלומר תיתכן הבנה מאוזנת של המצב, אבל תגובה נוקשה אליו.

3.8
ונוס הרמונית לאורנוס. רצון לשבור שגרה, ויכולת ליהנות. מקוריות ויצירתיות, וגישה פתוחה לבני-אדם. עשו משהו כייפי. הזדמנויות שונות (למי שלא סובל עדיין מההיבט של יום קודם, ויום אחרי).

3-4.8
מרקורי שלילי לאורנוס. חוסר מנוחה וחוסר סבלנות. לעתים חדשות מפתיעות או דרמטיות לטוב או לרע, ועד סכנת תקריות. חשיבה אימפולסיבית, ולכן לא כל מחשבה אפויה מספיק. הימנעו מהחלטות פזיזות, ונסו לסדר את הראש. יתכן קושי להירדם בלילה, או סתם המון מחשבות קופצות.

5.8
ונוס ומרקורי על אותו הקו. רגש מתעורר והוא מעורר שיחה. מרגש קליל שמפעיל שיחה ערה, ועד זה הכבד שמבקש לפתור תחושה.

6-7.8
שמש שלילית לאורנוס. מצבים מפתיעים, לא צפויים, מעוררים, מרגיזים, ויש מעט סבלנות. צורך לשמור על האינדיבידואליזם, העצמאות, ולכן קשה יותר להתפשר. מתעוררת מרדנות, או לפחות רצונות עצמאיים. בלילה בין התאריכים יתכנו מחשבות אובססיביות. שחררו, ואם אפשר, התפשרו עם זולתכם או עשו שלום עם הנעשה בחייכם.

8.8
מולד ירח לפנות ערב על רקע יום חסר מנוחה. אורנוס שעדיין מעורב מעורר אי-שקט פנימי, אירועים בלתי צפויים חיצוניים, והרבה בני אדם שפועלים באופן עצמאי. זה עלול להיות בלתי מתחשב או בלתי מתפשר. מצד שני גדלה המקוריות והיצירתיות. אבל לא כל מחשבה מחוברת ממש למציאות, או נאמנה לאמת. לפעמים זה סתם סרטים בראש על רקע יחסי מרקורי ונפטון.

9.8
מרקורי ביחסים עם פלוטו. חופרים, למישהו או לעצמנו או הוא לנו. פשוט תחתכו אם מישהו נתקע על דברים, או אתם על מחשבות טורדניות. יכול לעזור לתהליכי חשיבה לעומק, להבנה גבוהה והבנת דברים לשורשם, ללימודים ולמחקר.

9-10.8
ונוס ממול נפטון. "רוך ויופי" כדברי המשורר. רומנטיקה ואומנותיות. פינוק ורצון ליהנות. כמיהה מכל סוג (ולא תמיד ברור לנו למה) ויצירתיות. כשהרגשות הכמהים לא ממולאים, זו עלולה להיות תחושת אומללות ורחמים עצמיים. הרגש מרוכך, זה יכול להיות פותח, אך יכול לעורר פגיעות.

10-11.8
מרקורי ממול יופיטר. תקווה ואמונה, אך לעתים הן מוגזמות וזה חוסר בקרה או פזיזות. חשיבה ארוגנטית, החלטות מסתכנות, אך לעתים זה ראש חכם שמבריק ברעיון, או הבנה רחבה. גישה אופטימית לדברים, וודאו רק שלא מדי.

11.8
הירח "עולה" על ונוס בשעות הצהריים, ומפעיל לאותו יום את ההיבט לנפטון מה- 9-10.8 (קראו לעיל). מי שפנוי לבילוי צהריים, זה עדיף על לעבוד (יהיה פחות חשק לעבוד, אלא אם כן העבודה שלכם יצירתית ומרתקת, ואז ניתן ליהנות ממנה מאד). רכות לצד פגיעות ביחסי אנוש. יחד הירח וונוס מתקדמים ומפעילים גם את ההיבט הבא:

11-12.8
ונוס הרמונית לפלוטו. "לתמונה נוספו המון צבעים" כדברי המשוררת. עומק רגשי, תחושת שייכות, אהבה עמוקה, אך לעתים כפייתית. אל תגזימו בקנאה או רגשות שתלטנים או תחרותיים. רגש עמוק עלול לעורר כל מיני דברים. מצד שני חיבורים אינטנסיביים וטוטליים. דייט רומנטי מומלץ ברביעי בערב. מיניות מוגברת.

13.8
מארס וסאטורן ביחסים. משפיע לאורך מספר ימים. רק מה שנעשה מאורגן ומושקע יצליח. היבט שמכריח אותנו להתנהל יסודי ומתוכנן, ולהשקיע מאמצים, כי אחרת נחסמים. יתכנו מגבלות וכישלונות, בוודאי אם קצת הימרנו, או התנהלנו לא אחראי (למשל שיחקנו בבריאות, ועכשיו הגוף עוצר אותנו). יהיו כאלה שיתקדמו, אבל באיטיות תוך חובות כבדים ומאמץ. רק מפה אישית תוכל לומר מי מושפע ולאיזה כיוון. למשל בין היתר, ילידי ה-29 בינואר, וה-1-2 בספטמבר (בכל שנה) צריכים להיות זהירים, ולקחת בחשבון בעיות או לפחות עומס ולחצים. וכמובן עוד רבים אחרים מושפעים.

14-15.8
שמש ביחסים עם נפטון. דמיון והשראה, אבל כשזה מוגזם זה קצת לאבד קשר למציאות. לפעמים חולים או שאין אנרגיה. אין כוח להתחיל את השבוע ביום ראשון, וככל שתוכלו עדיף להרפות או להתעצל (בטח בשבת כשאפשר).

ונוס ביחסים עם יופיטר. אם כבר אין כוח למשימות, בוודאי בשבת עדיף לבלות. יכול להיות נחמד ליחסים בינאישיים או הנאות שונות.

16-17.8
מרקורי וסאטורן ביחסים, ובמיוחד ביום שני בערב הירח מעורב. מחשבה מסודרת וזהירה, לפעמים שמרנית, אך ריאליסטית. יכולת לראות את הפרטים החשובים, ולעשות תהליכי בקרה. מצד שני תיתכן התרכזות מוגזמת בשלילי או הביקורת, ועד נטייה לקטנוניות. מתנו עצמכם במיוחד נוכח ההיבט הבא:

17.8
שמש ופלוטו ביחסים. נטייה לשתלטנות, כוחניות ותחרותיות. מצד שני זו אמביציה שמאפשרת להשיג רצונכם בהתמדה. זה הרבה כוח, ולפעמים אנחנו בצד שמותקף על-ידו.

18-19.8
מרקורי ומארס נצמדים במסלולם. בזמן זה מדויק, ונקום ביום חמישי לבוקר מלא פעילות או חסר סבלנות, אבל ההיבט ארוך ומתקיים בין ה-16 ועד ה-21 באוגוסט. מילים מקבלות בוסט אנרגיה, ולכן צריך להיזהר שוויכוח לא יאבד פרופורציה. אגו שולט בשיחה, וכל מה שבין שיחה ערה ועד אגרסיבית יתגלגל בקלות על הלשון המשוחררת. מהצד השני מחשבות פנימיות עמוסות דוחפות לפעילות מעשית, ולעתים זה כוחני. כשזה טוב זו אנרגיה מנטלית ומעשית בונה. תיתכן יותר ביקורת, וכשזה טוב היא ביקורת בונה. תיתכן עצבנות וחוסר מנוחה. היזהרו מתאונות ותקריות. בחרו בצד הבונה.

20.8
השמש מול יופיטר. אנרגיה שיכולה להיות מצליחה, אך קיימת סכנת הגזמות או לקיחת סיכונים. הביטחון העצמי מתחזק, וזה טוב למי שבד"כ אין, אך מסוכן למי שמהמר, או שחצני למי שיש. איזה טיפוס אתם? סכנת אגו נפוח או סכנות שיוצאות משליטה. היזהרו מאד מאש שמתלקחת, מטאפורית או פיזית. האטו קצב, במיוחד בשישי בבוקר, ובמיוחד בכביש. אנשים עצורים זה היבט משחרר.

מרקורי חיובי לאורנוס. האנרגיה המנטלית שתוארה ב-18-19.8 תופסת כיוון מקורי ומתקדם. הראש פתוח לחדשנות, אך לעתים עצמאי מדי בדעתו (אולי המרדנית). בכל-זאת אפשרות לפתור בעיות ולחשוב על פתרונות. צורך ליצור עניין, או קושי להשתעמם.

21.8
מארס חיובי לאורנוס. עכשיו תורו של מארס, שעדיין לא התנתק ממרקורי, ליצור את ההיבט לאורנוס. אבל מארס לא אחד שמחכה בסבלנות, הוא רוצה להיות ראשון. הוא משפיע עוד מקודם, וילווה כמה ימים. רצון לחוות חוויות מרגשות, לעשות מה שבא, ובלי לתת דין וחשבון. רוצים לפרוץ את המסגרת, אבל לרוב עושים זאת חכם או חיובי, ולא מדובר בפריקת-עול. לפעמים מכניסים רעיונות חדשים למסגרת ומשפרים אותה. יתכנו הזדמנויות, ויש יצירתיות ומקוריות. יש אומץ, יוזמה ותעוזה.

22.8
ירח מלא במפגש עם יופיטר. הרגשה טובה ואופטימית. זה מעורר רגשית, ונותן אמונה ותקווה. צורך ליהנות בהווה או לבנות על העתיד.

23.8 בחצות ושלושים וחמש דקות
השמש תעבור לאזור שמיימי בתולה. תינוקות שייוולדו עד השעה 00:34, הם בני מזל אריה, ואלו שייוולדו החל מ-00:35, הם בני מזל בתולה. שימו-💖 שבכל שנה המזל מתחלף בזמן מעט אחר.

ונוס הרמונית לסאטורן. ריאליזם במצב בינאישי ופיננסי. גישה קונקרטית מעשית למערכות יחסים, ולכן יכולת לשתף פעולה. לעתים החלטות מיסוד או קבלת אחריות הדדית כלשהי.

24-25.8
מרקורי ממול נפטון. אינטואיציה מפותחת ורגש שמשתלט על השכל. חושבים בתמונות ורגשות, ויש הרבה דמיון. הוא יכול להגביר גם חרדות וכדומה. סכנת בלבול, חוסר הבנה, וטעויות בדברים קטנים או תקשורת. שוכחים משהו או מפספסים שורה / אותיות קטנות / ספרה. לא ימים מומלצים לחתום על חוזה או לערוך חישובים. אבל כדאי לצרוך תרבות או לצפות באיזה סרט שמצית את הדמיון.

26.8
ונוס ממול כירון. רגישות מאד גבוהה, ובעיקר למערכות יחסים קרובות. אנחנו טעונים רגשית, וזו יכולה להיות פגיעות, או רגש עמוק שמביא לריפוי. בעצם זה יושב על זיכרון מהעבר, משהו מפעיל את העצב העמוק, לטוב או לרע.

מרקורי הרמוני לפלוטו. בעקבות הרגש העמוק, גם בראש מחשבות עמוקות. או שסתם בלי קשר הראש שלנו חופר יותר, חכם יותר, ולכן גם מבין יותר. יכולת תמרון ולמידה שכדאי לנצל ביום זה. עבור חלקנו שמושפע גם וגם, ניתן לסכם שהיום הזה הוא "על תבונה ורגישות".

27.8
מרקורי ויופיטר ביחסים (ועדיין לא ניתק ההיבט מאתמול לפלוטו). הראש עובד מהר אחרי שעבד לעומק. השילוב יכול להביא הרבה הבנה, קידום, רעיונות, ופתרונות. אבל לפעמים זו חוסר סבלנות נוכח הדברים עליהם חושבים. סכנת אובססיה עם רעיונות, או יהירות ושאר הגזמות.

28.8
ונוס ואורנוס ביחסים. אקשן -זה טוב לבילוי, ורע ליציבות ביחסים. כל מילה יכולה להקפיץ, במיוחד נוכח היבטי הימים הקודמים. אנחנו עם כל מיני מסקנות בראש, ומהר מגיבים לכל התרחשות קשורה או לא קשורה. כדאי לנשום עמוק ולספור עד עשר במיוחד בצוהרי יום שבת. וכדאי לנצל לפעילות כיפית פורצת שגרה, הרצון הוא ליהנות ויש יכולת. הקושי הוא להשתעמם, וצריך לשים לב במיוחד מי שנמצא עם הילדים בבית (תמצאו להם הפעלה).

31.8
שמש וסאטורן ביחסים. רצינות וכבדות. מתעסקים בבעיות, חובות או אחריות שמוטלת. מתכוננים לתחילת שנת הלימודים, והאווירה לחוצה. חוששים לפספס משהו, או מרגישים קצת לבד או פסימיים.

הירח יעבור בין מארס לנפטון, וייצור מבנה T (טי). ההיבט בין מארס לנפטון בתהליך התהוות שיגיע לדיוק רק בספטמבר, אך בהחלט כבר מורגש בשלב זה. יתכנו מספר השפעות: כמו חוסר אנרגיה, מחלות (היזהרו מהידבקויות קורונה ואחרות), נכלוליות וערמומיות, היזהרו מטריקים ושטיקים (שאתם עושים או אחרים). מצד שני יצירתיות ויכולת לבוא דרך החלון כשהדלת הראשית סגורה. גמישות של הפעילות או האגו. יום רע לפעילות הדורשת מאמץ, למרות שיש אחריות ורצינות המאמץ יכביד, ואף לא תמיד יצליח.

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

אאחל לכם חודש טוב !

 

שלח לחבר או שתף את המאמר:

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית פברואר 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל