050-7881995

ביבי או בנט

8.10.2021

מי מטפל טוב יותר במשבר הקורונה? ראש הממשלה לשעבר נתניהו? או ראש הממשלה בנט? ככל הנראה התשובה שרוב האנשים ייתנו תהיה לפי הדעה הפוליטית הכללית שלהם. ממש במקרה ככה יוצא… אבל אם לחפש תשובה יותר אובייקטיבית, כדאי להתרחק מהרגש שלנו, וניתן להיעזר בכוכבים. המפה האסטרולוגית האישית האובייקטיבית של כל אחד מהם, יכולה לעזור לנו לגבש עמדה בלתי תלויה.

דרך הקורונה, אעמוד על הבדל מרכזי גדול בין השניים, והוא מבטא הבדל גדול בין שני המזלות שלהם. נתניהו הוא בן מזל מאזניים, ואילו בנט טלה. שני מזלות הפוכים, שונים מאד זה מזה, ונמצאים כל אחד בדיוק בצד השני של גלגל המזלות. בדרך זו תרוויחו ידע על המזלות עצמם:

טלה

מזל יוזם ובעל נטייה לקחת סיכונים. הטלה חלוץ וראשון לנסות. הוא הולך קדימה, וחסר סבלנות לשגרה ולישן המוכר. הטלה מחפש ריגושים, חוויות, ולפעמים זה אפילו קצת להתווכח רק כדי שיהיה מעניין. הוא אינו חושש לנסות דבר-מה או מבעיות. להיפך, הוא רואה בהן  אתגר. הוא מתלהב ורץ קדימה במחשבתו ומעשיו, ומוכן להמר. זה מתחבר לגישתו האופטימית, ולכן גם בבגרותו הוא נשאר ילד, מאמין באהבה, במזל, ובעיקר ביכולותיו בהן הוא מתגאה. זה כמובן לא יאפיין כל טלה, כי לכל טלה יש עוד המון השפעות במפה האישית שלו. כדאי לדעת שסימן המזל מהווה רק כ-5% עד 10% מהמפה שלנו, ולעתים יש השפעות הפוכות מאלמנטים אחרים.

נפתלי בנט

ראש הממשלה הוא בן מזל טלה, ויש לו לא מעט השפעות ממזל זה נוספות. אך במקביל יש לו גם השפעות מרצינות ממזלות האדמה שור וגדי. בכל זאת רואים עליו היטב את הטלה. הוא אינו ממתין עד שמומחי הרפואה יסיימו את מחקריהם, ורץ כרגע לשחרר הגבלות בתו הירוק. הוא מוכן לקחת סיכון בנתוני התחלואה מהקורונה, ובלבד שיקצר תהליכים. בנט מבין היטב כמה קשה בידוד. לטלה אין סבלנות, והוא רוצה לפטור את הילדים בביה"ס ממנו. בנט קצת נהנה להתנצח ולהתנגח עם גורמי הרפואה, והאגו הטלאי שלו עושה זאת מעל בימת האו"ם. הוא אינו חושש מדי לקחת צ'אנס, והוא היה מנהיג המדינה הראשון בעולם שהעז לתת חיסון שלישי (בוסטר) לאזרחים, הרבה לפני שה-F.D.A. האמריקאי דן בשאלה, ואנו זוכרים ששם בסוף החליטו קצת אחרת. בנט מבקש להחליט לבד, והוא רואה בזה מנהיגות. כמו שאמר מעל בימת האו"ם, שרק למנהיג המדינה יש פרספקטיבה טובה לאזן בין כל הצרכים, ולהתחשב בשיקולים רחבים. הטלה מגיע בזכות התעוזה להישגים, אך בדרך הוא לוקח הימורים. כשיש השפעות מרצינות במפה האישית, כמו אצל נפתלי בנט, ההימורים יהיו מחושבים ומושכלים. ובכל זאת הם עדיין סיכונים. זה נכון בכל תחום, וחשבו מה זה אומר על נושא הגרעין האירני.

מאזניים

בניגוד מוחלט לטלה, המאזניים לא רוצה להחליט לבד. הוא מתייעץ, ושוב מתייעץ, ולא נח עד שיגיע למסקנה ההגיונית הרציונלית הנכונה ביותר. כשהוא פוגש שתי אופציות שקולות, הוא סובל מאד, כיוון שבשבילו זה יהיה נורא לבחור באחת טיפה פחות טובה. ואפילו אם זה רק במקצת, בשבילו זו תהיה טעות גדולה. לכן הוא מתקשה לקבל החלטות, מהסס, בודק, ולפעמים יושב על הגדר. הדרך שלו להחליט, היא לשים על המאזניים את כל השיקולים. לשים בטבלה בעד ונגד, ולעשות תהליך רציונלי קר של מה עדיף. וגם כאן כמובן שיתכנו השפעות אחרות במפה האישית שישנו את המצב.

בנימין נתניהו

ראש הליכוד והאופוזיציה הוא בן מזל מאזניים מובהק. יש לו 4 כוכבים במזל זה בהורוסקופ. לאורך מגפת הקורונה הוא תמיד התייעץ עם כל הגורמים, ונתן למדע להוביל. זכור במיוחד משה בר סימן-טוב בו נתניהו מאד נעזר. נתניהו קיבל החלטות תמיד ברגע האחרון, אחרי שקיבל לידיו גם את "נתוני התחלואה של היום האחרון". שוב פעם חיכה לראות מה ה-R, מה השינוי מאתמול, ואיזה עוד מידע יעזור לקבל החלטה. זכורים התסכולים של העצמאיים והציבור מאי-וודאות והחלטות שמתקבלות רק ברגע האחרון. בשונה מנפתלי בנט הטלה, הוא חשש לקחת סיכונים, והלך להגבלות ועד סגרים. הוא שוחח עם מנהיגי כל העולם כי רצה לשמוע עוד דעה, ועקב מקרוב אחר דרכי ההתמודדות בכל מדינה.

אז ביבי או בנט?

מי משניהם מנהל טוב יותר את משבר הקורונה? זה אני משאיר לכם להחליט, וזה תלוי גם באופייכם. האסטרולוגיה אינה שיפוטית, אך היא שופכת אור אובייקטיבי שמסביר איך כל אחד שונה ואחר. ובכל תכונה יש יתרונות וחסרונות. מחד ההתלבטות והחשש שומרים עלינו לא לעשות טעויות, או ליפול למשבר עמוק מדי. מאידך ההליכה המהירה קדימה מצעידה את המשק ומוציאה אותנו מהר יותר מהקשיים. מחד ההתייעצות הרבה עוזרת לקבל החלטות יותר שקולות, ומאידך ההחלטיות המנהיגותית עשויה לפרוץ דרך אמיצה. כדאי להסתכל בצורה יותר רחבה, ולהבין שדרך הטיפול במשבר הקורונה, מספרת על דרך ההתמודדות של המנהיגים בכל נושא. תכונות האופי נשארות איתם גם בטיפול במשבר הגרעין האירני למשל, ועוד.

אין תשובה חד משמעית איזו דרך עדיפה, וזה כבר עניין של דעה. אבל הבנת המזלות והמפות האישיות של שני האישיים, עוזרת להבין עד כמה דרכם שונה, ומהי אותה דרך. דרך האסטרולוגיה ניתן להבין טוב יותר את העולם כולו, החברים והיקרים שלנו, הבוס בעבודה, ואלו המנהיגים אותנו. הנה למדתם גם משהו על מזלות טלה ומאזניים. אם תרצו לדעת לקרוא מפה אישית ממש, על כל המרכיבים הרבים שלה. אתם מוזמנים להצטרף לקורס אסטרולוגיה שנפתח בקרוב. פרטים על הקורס תמצאו בלחיצה כאן. לכל מאמרי הקורונה חזרו לאולפן הקורונה.

חזרה לאולפן הקורונה

עמי גוטמן – אסטרולוג

שלח לחבר או שתף את המאמר:

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

תחזית אוגוסט 2022

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ב

לחצו לקריאה

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה