050-7881995

גול עצמי

לכל מזל יש תכונה פרדוקסלית שהיא דבר והיפוכו. עושים דבר אחד, אבל מתכוונים, או מכוונים להפוך. אספתי עבורכם תכונה טיפוסית כזו לכל מזל. אבל צריך לזכור, כי היא תאפיין את רוב בני-המזל, לא כולם מאחר וישנן השפעות רבות במפת לידה, לעתים הפוכות מסימן המזל. צריך לראות מפת לידה אישית כדי לקבוע אופי בוודאות.

מי שרוצה את היכולת לקרוא מפה אישית, לגלות מה הפרדוקס שהוא עושה בעצמו, לדעת לצפות את סביבתו, בדיוק רב ומהימן הרבה מעבר לסימן המזל, מוזמן להצטרף לקבוצת לימוד בהנחייתי. הקבוצה הקרובה תיפתח ב-20 לאפריל ותיפגש בימי שישי בוקר –לחצ/י לפרטים.

טלה – פועל מיידי ובעוצמה, לכן כשמתרגז זה חזק, קולני, ומכל הלב. טלה כל-כך מתרגז באותו הרגע שהוא יגיד לך: "אני בחיים לא אסלח לך!", העניין הוא שהוא נרגע באותה המהירות, ומהר מאד.. סולח.

שור – אוהב נוחיות ואת החיים הטובים, רוצה לרבוץ על הכורסא הקבועה ולנוח, כביכול מפונק. העניין הוא שהוא גם מעשי מאד, ולכן מחליט לעבוד קשה עכשיו כדי שהוא יוכל סוף-סוף לנוח אח"כ. ככה יוצא לו שהוא תמיד עובד קשה עכשיו, ואח"כ?.. זה תמיד אח"כ! ולא מגיע לעולם.

תאומים – סקרן! מתעניין בכל ורוצה להבין בהכל. העניין הוא שאי אפשר להתעמק ממש בכל, ואז הוא מכיר קצת מכל נושא. בנוסף הוא גם אוהב לדבר, לפטפט, לפעמים גם לרכל.. העיקר ליצור שיחה, תקשורת. לכן ידבר על הכל. ואז הוא עלול למצוא את עצמו מדבר בשטף על מה שאינו מבין בו כמעט.

סרטן – רגיש ועמוק. אצלו לכל דבר יש משמעות, מפרש את הדבר מעבר.. ואז נעלב בקלות ועושה פרצוף. אם תשאל אותו מה קרה? יאמר "כלום, הכל בסדר", בעצם.. הפירוש מעבר הוא.. שהכל לא בסדר!

אריה – עושה הכל "מושלם", תמיד מצליח ומנצח. מה לעשות שלפעמים הרצפה עקומה? העיקר שהוא אף-פעם לא נכשל.

בתולה – שם לב לכל פרט קטן ואז ביקורתי לגביו. יכול להעיר לך לתקן, אבל חסר לך שתעיר לו על משהו או תבקר, אל תתעסק בפרטים הקטנים ותיתפס לקטנות לגביו! חוץ מזה שהוא עושה מושלם (לדעתו).

מאזניים – מחפש את האיזון, כל-כך נבהל שטיפה לא מאוזן, שכבר בורח לחוסר איזון מהצד השני. למשל: בחורה שאין לה קשר כבר כמה חודשים, עלולה להיבהל מהמצב הלא מאוזן, ואז להתעסק באובססיביות בחיפוש זוגיות, ורק בזה.

עקרב – רוצה לדעת עלייך הכל, מה עשית ואיפה היית, גם איך הראש שלך, מה אתה חושב ואיך פועל, באמת מתעניין ואיכפתי, אבל חסר לך שתשאל אותו בחזרה, נסגר ונאטם, מה הוא בחקירה?

קשת – מתלהב והולך בגדול, רוצה לכבוש את העולם! התוכנית שאפתנית, רק חבל שבדרך יש את הפרטים הקטנים האלה שמקלקלים לו.

גדי – גם הוא מאד שאפתן, הישגי ושואף להגיע גבוה. אבל מוותר על לכבוש את העולם, חושש, למעלה באולימפוס זה נשמע מסוכן, אז בוא נתעסק בפרטים הקטנים שהקשת השאיר, נתקדם לאט לאט..ל א ט . .

דלי – אוהב אנשים ולהתערות בחברה, צריך חברים ולהשתתף במיני קבוצות, אבל מה לעשות שהוא אינדיבידואליסט? חושב אחרת מהכלל? הוא למשל יכול שלא להבין למה כולם יוצאים לבלות בשישי, דחוק, יום רביעי זה הרגל הרבה יותר הגיוני!

דגים – שואף לאושר הפנטסטי או הרומנטי, יש לו חלום גדול אבל בינתיים המציאות קשה ואכזרית, אז בפועל בד"כ הוא.. סובל.

האפיונים שהובאו הם הביטוי הקלאסי לפרדוקס של כל מזל, אך לא יתאימו לכל בני המזל, מאחר וישנן עוד השפעות רבות בכל מפת לידה. אין תחליף להכנת מפת לידה אישית כדי לברר אופי מדויק של אדם.

חזרו לרשימת המאמרים המלאה – מה אומר המזל שלי.

צרו קשר או צלצלו: 050-7881995

שלח לחבר או שתף את המאמר:

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

תחזית אוגוסט 2022

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ב

לחצו לקריאה

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה