050-7881995

הורים – ילדים

עצה אסטרולוגית לגידול ילדים יכולה להיות מאוד מועילה. זהו אחד האתגרים הגדולים והמורכבים ביותר שיש בחיים. עפ"י ניתוח האישיות של הילד ושל ההורה, ניתן למצוא את הדרך הנכונה להתמודד עם הקשיים. לשם כך צריך לבדוק ספציפית את ההורוסקופ האישי של הילד ושל ההורה, ולערוך השוואת מפות. אך הנה כמה מילים כלליות רק עפ"י מזל הילד, וצריך לזכור שזה כמובן הרבה פחות מדויק ולא תמיד קולע כמו הניתוח האישי. איזה מזל הילד שלכם? איזה ילדים אתם הייתם?

טלה – ילד שובב, רוצה עכשיו, שמח מכל הלב, עושה דרמה ועומד על שלו. טיפ: קל להחליף לו מצב-רוח, לכן אל תתרגשו מדרמה גדולה שעושה, תיכף יעבור לו, עניינו אותו בדבר אחר.

שור – נינוח אבל עקשן, אוהב מתנות במיוחד, צובר צעצועים ושומר עליהם. טיפ: אם תתנגדו לו, הוא יתעקש לעיתים אפילו עד כדי מופרעות, צריך איתו בטוב, ואם אין ברירה, היו בטוחים שלא תשברו אתם קודם, אם תשברו, זה רק ילמד אותו להתעקש יותר בפעם הבאה, ותנו לו גם הסבר הגיוני, הוא מבין היגיון גם אם חיצונית מתעקש ללא פשרה.

תאומים – כמה שהוא מדבר, מקשקש, מספר, מתקשר! אין לו אף-פעם זמן לכלום, רוצה לעשות כמה דברים במקביל, להיות שם כשהוא פה, חומק מהסבתא או הדודה ורץ לשחק, ואז רץ למשחק הבא כשאפשר כבר לנחש איך ייגמר המשחק הזה. טיפ: נצלו את הסקרנות הטבעית שלו ללימודים, הוא שונא להשתעמם ומחפש גירויים, מצאו את אלו עם הערך המוסף, הוא מתעניין בקלות בתכנים לימודיים מתאימים.

סרטן – ילד של אימא! הילד הרגיש, קשור לבית ולהורים. כשנעלב מסתגר ורק עושה פרצוף, כששואלים מה קרה, רק מושך בכתף. טיפ: קחו את רגשותיו ברצינות, עודדו אותו לשתף ולספר.

אריה – מלך הכיתה/גן. עושה סדר בין הילדים, מפעיל אותם ונמצא במרכז. יודע להתחבב ודורש תשומת-לב. טיפ: אם אתם רוצים שיעשה משהו, תנו לו מחמאה, ואם אפשר, נכסו לו את הדבר. למשל: במקום "תעשה שיעורים!", "אוי איזה שיעורים קשים קיבלת, איזה מזל שאתה חכם ותצליח לעשות אותם", והכי טוב "כל הכבוד לך שהחלטת לעשות שיעורים לפני שאתה הולך לחברים, אתה ילד מוש", ואז מה אם הוא בכלל לא החליט כזה דבר, הוא יאמץ את המחמאה ויוכיח נכונותה 🙂 .

בתולה – עדין ועוזר. תמיד שמח לעזור לאימא, לילד אחר, למי שצריך. טיפ: יש לו עקומת למידה מעולה, תנו לו ביקורת בצורה בונה והדגישו שמותר לטעות, שזה לא ביג-דיל, כך לא יתעסק בהגנה עצמית אלא בהפקת לקחים המצוינת שלו.

מאזניים – חינני וממיס. זורק עלייך מחמאות עד שתיכנע ותיתן לו מה שביקש. וזה עובד. אבל אם מרגיש שנעשה לו עוול עקרוני תישמע ממנו "זה לא פייר!" עצבני וכועס. טיפ: הוא רוצה שלום ושואף להרמוניה, מנסה לרצות את ההורים. הראו לו את הדרך, לפעמים הוא הולך בזו ההפוכה ולא מבין שמשיג את ההיפך.

עקרב – יש ביניהם מופנמים ויש פחות, אך בתוכם קורה הרבה. אלו ילדים מעורבים ואכפתיים. טיפ: גשו אליו בעדינות וזהירות, בלי ללחוץ, היו חברים שלו, והוא יספר לכם המוןןןן. וגם כשלא נראה, יש לו המון מה לספר.

קשת – מלא קסם. ערני ומתרוצץ, אוהב טיולים ונסיעות. אל תטרידו אותו בזוטות כשהוא מתלהב, הוא לא רואה שצריך לעלות בקבוצות של ארבעה למתקן בלונה-פארק, פשוט רץ קדימה. ילד שאוהבים לאהוב. טיפ: כשיש משימה ולא בא לו, תזכירו לו שאחרי שגומרים איתה מגיע החופש, הוא מוכן לשלם מחיר על החופש כשאין ברירה, רק הידיעה שיגיע השכר שמשחרר אותו מהעול.

גדי – ילד טוב, ממושמע. קל יחסית לגדל אותו. רציני, מופנם ושקט. טיפ: תנו לו אחריות, הוא יעמוד בה, יכול לתפקד כ"אח הגדול" אפילו אם אינו כזה.

דלי – ילד עצמאי. כל היום בחוץ עם חברים. מלא חברים גם בפייסבוק, אינסטגרם, וגם מלך החדשנות והגאדג'טים. טיפ: מצאו מה מעניין אותו, זה לרוב לא יהיה תחום עניין מאד שגרתי, אבל כשתמצאו, הוא יהיה מוכן להקדיש לזה זמן למידה והתעמקות.

דגים – רגיש וחולמני. נעלב בקלות ואז נוטה לוותר על זכויותיו, יצירתי. טיפ: הסתכלו על הציורים שלו, הוא מביע עצמו בהם, עודדו אותו לצייר, בכלל מביע עצמו בדרך אמנותית, בדקו אם ואיזה אומנות מדברת אליו (נגינה, ריקוד..), ואם אפשר קנו לו חיית מחמד, וודאו שהוא מטפל בה יפה, זה יהיה חיבור חזק שבונה לחיים.

האפיונים שהובאו הם הביטוי הקלאסי לכל מזל, אך לא יתאימו לכל ילדי המזל, מאחר וישנן עוד השפעות רבות בכל מפת לידה. אין תחליף להכנת מפת לידה אישית כדי לברר אופי מדויק של ילד, ודרכים לגשת אליו נכון.

אנו משקיעים המון בילדים, הכוונה לגידול נכון לפי מפה אסטרולוגית, היא השקעה כספית נמוכה עם רווח אדיר -לחצו לפרטים-

חזרו לרשימת המאמרים המלאה – מה אומר המזל שלי.

צרו קשר או צלצלו: 050-7881995

שלח לחבר או שתף את המאמר:

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יולי 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל