050-7881995

התחלה שלא מעידה על הסוף

6.1.2021

אנחנו נמצאים ב"שתיים" של התקופה שהוגדרה "אחת שתיים ודי", והיא מקרבת אותנו אל ה"די". ינואר שלפנינו אינו נוח בישראל בלשון המעטה, ומכל בחינה. אם אפשר היה לשכוח מינואר, ולרוץ ישר לפברואר, זה היה מצוין. ראשית אנו חווים סגר מלא, אך נראה שגם מבצע החיסונים ייתקל בקשיים. קשישים שנקבע להם תור מגלים שהוא נדחה לזמן רב קדימה, ויתכן בכלל בלגן במוקדי החיסון. נקווה שלא יהיו קשיים גם בנושא המנה השנייה. אופציה נוספת היא שנראה יותר בעיות הקשורות בתופעות לוואי, או עמידות מסוימת למוטציה הדרום אפריקנית, וכן הלאה. זכרו שבסה"כ החיסון נמצא יעיל ובטוח, גם אם אינו מושלם. כדאי לדעת שגם אם תהיה מוטציה עמידה יותר, בקלות החיסון יעודכן כך שיתאים גם לה. אבל מסוף החורף אנחנו לא צפויים לממדי תחלואה גבוהים. גם הסגר יוריד אותם משמעותית.

ינואר לא נוח בישראל, ויתכנו גם סיבות שאינן קורונה. מצד אחד זה סגר מלא ונוקשה, ומצד שני צורך גדול יותר של העם להפר אותו. נראה פחות משמעת ויותר חיכוכים עם גורמי אכיפת החוק. נראה אוכלוסיות שמצפצפות על הכללים, וכמובן מאמץ רב של מתנגדי החיסונים ותומכי הקונספירציות לזרוע כאוס. הם סיפרו לנו שהמוטציה הבריטית לא קיימת, היא רק דרך לגרום לציבור לרוץ להתחסן. אבל מעל 8,000 נדבקים ביום בישראל מספרים שהמוטציה הזו הגיעה גם לכאן. באנגליה בתי החולים קורסים. הם מפיצים כרגע מכתב שמספר על תופעות לוואי חמורות של החיסון לפי ה-F.D.A, עליו חתומים כביכול 150 רופאים בישראל ששמותיהם הופצו. הם לא מרחמים על הרופאים שבשמם הם השתמשו ללא ידיעתם, ובוודאי בניגוד לעמדתם. מאחורי השמות המופצים יש בני-אדם, אבל מי שלא אכפת לו מחיי אדם, והוא רוצה למנוע את הטיפול במגפה, איך יהיה לו אכפת מהנזק שהוא גורם לאותם רופאים? זה הסיפור של ינואר, נראה בו הרבה קיצוניות מכל סוג. שימו-לב לפרופורציות, איבוד עשתונות, דרמות ומהלכים קיצוניים. מישהו בינואר מכה כמו ברק, ואחריו המבול.

בישראל ובעולם נראה התנגדות קיצונית להוראות הסגר וההגבלות. הסיפור הזה הולך להתנגשות מתמשכת כלל עולמית. בהמשך אמנם נראה הרבה הרבה פחות הגבלות, אבל נצטרך דרכון ירוק. על רקע הקבוצות שלא יתחסנו, נראה תסיסה משמעותית של אלו שאין ברשותם דרכון. זה יוביל למתחים משמעותיים בכל העולם. אבל כרגע אצלנו בינואר, זה בעיקר חוסר משמעת בסגר, מול אכיפה נוקשה יותר. בסה"כ ההתחלה של 2021 ממש לא מעידה על כולה. במהלך מרכז הקיץ גם המתחים בנושא הדרכון הירוק, או התנגדות אחרת מול הרשויות, ילכו ויתמתנו מאד.

אני לא יודע לתת לכם תאריך מדויק מתי יסתיים הסגר, וכבר כתבתי לכם שקצר הסיפור הזה לא יהיה, אך יתכן שהוא ישתחרר בהדרגה. בכל מקרה במהלך פברואר התמונה מאד משתנה. לכן ב-1 במרץ נוכל לנוע בחופשיות, ולכן זה הזמן בו בחרתי לפתוח קבוצות לימוד לאסטרולוגיה. בקבוצה קטנה ביחס אישי, אלמד אתכם את סודות הכוכבים. מי שבכל-זאת רוצה ללמוד דרך הזום, יכול להצטרף לשיעור גם כך. אך גודל הקבוצה מוגבל, וזה כולל גם את משתתפי הזום. לכן כדאי להבטיח מקום בקבוצה ברישום מראש לשיעור הראשון. לאחר השיעור הראשון אפשר לקבל החלטה אם רוצים להמשיך לשאר הקורס. מדובר בשיעור של שעתיים פעם בשבוע, אפשר בבוקר ויש גם בערב. לעלויות, תוכנית הקורס, ופרטים נוספים על הקורסים לחצו כאן.

חזרה לאולפן הקורונה

עמי גוטמן – אסטרולוג

שלח לחבר או שתף את המאמר:

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

תחזית אוגוסט 2022

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ב

לחצו לקריאה

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה