050-7881995

מצב שמיים – היבטים עיקריים

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים לגבי מגוון נושאים. כותב על אישים, על המדינה, העולם ועוד. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש ! בניגוד לפוסטים היומיים, כאן תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה.

ניתוח מצב השמיים – נובמבר 2019

 

לרבים נובמבר יהיה חודש לא נוח. מרקורי בנסיגה, והוא יצור הרבה היבטים כאוטים במהלך החודש. בנוסף מארס האלים בתמונה, והשילוב מסוכן. יש לכם בבלוג בפייסבוק פוסט נרחב על השפעות נסיגת מרקורי –לחצו לקריאה-. זה חודש בעייתי חומרית וכלכלית, ונראה חוסר יציבות עולמי. הימנעו מיוזמות, וממאבקי כוח מכל סוג: בעבודה, מול הרשויות, וגם במשפחה.

בנובמבר, ובעיקר בשליש הראשון שלו, הנטייה אובססיבית, הרצון הוא לחשוף סודות או את אינטרסים של מי שמולנו. לפעמים זה להציק בהתקף קנאה או שתלטנות מוגזמים. מצד שני למחקר אובייקטיבי זה טוב. הראש רץ, ויש מעט בקרה על הלשון.

לאורך כל נובמבר, יתקיימו יחסים הרמוניים בין שני כוכבי ענק איטיים בחלל: סאטורן (שבתאי) ונפטון (רהב). שני אלו יעזרו לנו לחפש את האיזון בין המציאותי לחלום, בין הרצון הגבוה למגבלות בשטח, בין צרכים רוחניים לאלו המעשיים. אנחנו מתמודדים עם מצבים מורכבים, ועושים זאת בחוכמה וגמישות. יש נכונות לקבל מגבלות למען המטרה או האידאל. זה חודש בו לא הכל ילך לפי התוכנית, אך אנו מתאימים את עצמינו לסיטואציה, מסתגלים למצב או מהנדסים פתרון.

 

קורס ללימודי אסטרולוגיה

ייפתח בהנחייתי (לבחירתכם קבוצת לימודי ערב אחת לשבוע, וקבוצת לימודי שישי בוקר). ההרשמה בעיצומה, וניתן להירשם למפגש ראשון ללא התחייבות. –לחצו לפרטים-. זכרו כי התחזית המובאת כאן אינה אישית, ומתארת מצב שמיים כללי. מי שיתמיד בלימודי אסטרולוגיה, יידע לזהות מתי הוא מושפע, מאילו מעברי כוכבים, ויבין טוב יותר את השפה האסטרולוגית המדוברת באתרים השונים.

כמו תמיד אזכיר כי מצוין היום בו ההיבט בשמיים מדויק, אך מתקיים גם בימים סביב.

1.11
מרקורי בנסיגה. רשמית הנסיגה מתחילה ב-31.10 בשעות הערב, אך השפעתה הורגשה כבר כמה ימים קודם לכן. הנסיגה תימשך עד ה-20.11, אך תורגש גם כמה ימים אחרי. ומשמעויות? -לחצו לקריאה-.

2.11
ירח בגדי במפגש עם סאטורן ופלוטו, ויוצר היבטים לנפטון ומארס. יום רציני, לפעמים זו אחריות חיובית שמקבלים, או תוכנית חשובה שמבצעים. אבל לפעמים זה שלילי או כבד, אווירה נמוכה ולעתים מסוכנת. הימנעו מכניסה לפינות שליליות, במחשבות ובמעשים.

3.11
הירח עובר לדלי, משם ייצור היבט שלילי לאורנוס. על רקע מרקורי שהחל בנסיגה, ניתן לצפות להתגברות תקלות חשמל, טכנולוגיה, אינטרנט, מחשב, טלפון, רכב וכדומה. וכן לשביתות, מחאות, ויכוחים על רקע רעיונות ותפיסות-עולם.

5.11
מארס בהיבט מתוח לפלוטו. היבט משמעותי שיתקיים בכל השליש הראשון של נובמבר. כוחניות מוגזמת, שלנו או נגדנו. זה כוח אנושי שמפועל או כוח פיזי אובייקטיבי. שמרו על הבריאות, מפני אלימות, פשע, וגם כוחות הטבע עלולים לפרוץ. אנשים מפעילים טריקים, ומתנהגים לא שקוף. זמן מניפולציות והפעלת לחץ ישיר או עקיף. יהיה מי שיצליח בזכות ההתמדה, ויגיע להישגים או יקפל מישהו מולו. אבל לרוב זה מכניס מתחים גדולים, ועלול לחזור בבומרנג. אל תהיו אכזריים, וזכרו שהמטרה לא מקדשת את האמצעים. הנטייה שתלטנית ואובססיבית.

ונוס בהיבט מתוח עם אורנוס. פיצוצים ביחסים מסוגים שונים. בעיות חומריות או בכסף. זמן טוב להנאות קלילות, לחוויות מיוחדות, לטיולים ובילויים מרגשים. רק הימנעו ממה שמסוכן.

6.11
מרקורי הנסוג בעקרב בחצי היבט ליופיטר (semi-sextile). מתקיים בכל השליש הראשון של נובמבר. הראש כל הזמן בפעולה. אולי ההרבה שקורה מפעיל אותו. אבל המחשבה לא מסודרת, ולא מבוקרת. היזהרו לא לקפוץ למסקנות. הנטייה לחפור ולהעמיק, אבל הדברים אינם מוחלטים וברורים דיים. אנחנו אובססיביים לגבי פתרונות או שאלות, ולפעמים מציקים לזולת (או שהוא לנו). יש גם מעט בקרה על הלשון, והכל נאמר. לא תמיד זה יוצא טוב, או מובן כפי שהתכוון האומר.

7.11
הירח במפגש עם נפטון בדגים. הבוקר שלנו עף, ולא הספקנו כלום. לא הולך, מתמסמס, וקשה לדבוק בתוכנית, בלו"ז, או להבין מה רוצים. חיים קצת בערפל.

8.11
שמש הרמונית לסאטורן ונפטון. מפגש עם המציאות לטוב ולרע. הגישה מבוקרת, אחראית ומסודרת. יש משמעת עצמית, וניתן לפעול בהיגיון. יחד עם זאת איננו מרובעים ויבשים. יש יכולת להתחכם, ולחשוב על דרך יצירתית לפתור מצב או לפעול. גם הדמיון עובד, ואנחנו מוכנים להתגמש. לכן ניתן לקדם מטרות ותוכניות בגישה שמרנית וזהירה, אך גמישה ומתחשבת. יהיו כאלה שיתקלו במציאות מגבילה.

10.11
מרקורי הנסוג הרמוני לפלוטו. מתקיים בין ה-7 ל-12 בנובמבר. לחפור בראש. יש מי שיחפור למישהו או לעצמו, ייתקע באובססיביות על רעיון, עמדה, או מריבה. ויש מי שיחפור בשאלה פתוחה, ינסה להבין דבר-מה, ויגלה שהתשובה אינה כזו צפויה. רק מי שישמור על ראש פתוח, יוכל להגיע לאמת העמוקה. חקירה או מחקר, הראש עובד.

11.11
בבוקר הירח במפגש עם אורנוס. מזעזע את היציב, משבש תוכנית, דרמטי או מפתיע. במקביל מרקורי נסוג לכיוון השמש, והמפגש ביניהם שורף את המוח. המון מחשבות לא מסודרות, הראש קופץ, ויתרבו התקלות והשיבושים המאפיינים את נסיגת מרקורי.

12.11
ירח מלא בשור ממול מרקורי ושמש בעקרב. מחזק את ההיבט של ה-11.11. תגובות רגשיות עזות להתרחשויות הלא מתוכננות. לפעמים זה סתם תגובה מוגזמת של עצבים כי שרפנו את האוכל, או קיבלנו מכה באצבע הקטנה, וכדומה. אך אפשר שמחשבות מתבלגנות לנו בראש, ומעוררות רגשית. יתכנו אירועים על רקע רכוש וכסף. זמן רע לקבלת החלטות מכל סוג.

מארס חיובי ליופיטר. כוח להנעת פעולה, יוזמה וביטחון לבצע. גם יכולת להצליח. זהירות מעודף ביטחון שגורם לפעול לא זהיר ומסתכן. אם לא נזהר נשרוף לא רק את האוכל, גם את הבית, ואם נזכור להיזהר, תצא המנה הכי מוצלחת שלנו (או כל משימה אחרת). ואז הרגש הגבוה שתואר לעיל, יהיה חיובי במיוחד. אם שומרים על הכללים, זה זמן של הצלחה יתרה.

13.11
מרקורי הנסוג יוצר היבט הרמוני לסאטורן ונפטון. מתקיים בין ה-11 ל-16 בנובמבר. אפשר להתחיל להבין את המציאות נכונה, ולפעול בצורה שמתחשבת בה. יש משמעת ושליטה מחשבתית עצמית, ונכונות למצוא דרך מתגמשת. יש חזון מעשי ודמיון יוצר. לא תמיד המציאות שמחה, אך הנכון הוא להתמודד איתה. בזמן זה יתאפשר. במיוחד אם קודם נתקענו באובססיה על עמדה או רעיון.

שמש חיובית לפלוטו. להשיג את המטרות, בהתמדה או כוח. יכולת אדירה להניע תהליך, או לממש עניין. לפעמים הכוח הוא נגדנו, ולכן הצלחה גדולה או כישלון חרוץ. הבראה ממחלה, או נפילה אליה. דבר-מה שקורה עתה, יתפתח או ישתנה בעוד חודש עד חודשיים (עד אמצע ינואר).

14.11
הירח בתאומים מייצר הרבה "רעש" מול כוכבים רבים. פעילות מחשבתית, בינאישית, תקשורתית, כלכלית, ופיזית (תנועה). לא בטוח שהקצב הגבוה מומלץ. הימנעו מחיפזון, בוודאי במסקנות.

ונוס ביחסי מתח עם נפטון, קשורה בסאטורן ומרקורי הנסוג. בלבול ביחסי אנוש וכספים. אפשר שהישגים מתאדים. שמרו על רכוש, והימנעו מהשקעות או ספקולציות סביב ימים אלו. גם ההבנה המתגבשת (קראו על ה-13.11) לא פותרת את כל הבעיות האובייקטיביות. לפעמים הבנת המציאות היא מה שמביא אומללות.

18.11
ונוס ביחסים עם פלוטו. ענייני יחסים בינאישיים או רכוש וכסף שהעסיקו לאחרונה מגיעים לתוצאה סופית. לפעמים זה ניתוק או אובדן, ולפעמים חיזוק וקרבה. עומק ברגשות החיוביים והשליליים.

19.11
מארס עובר לעקרב, מצטרף למרקורי הנסוג והשמש שכבר שם. מעמיק חפירה, אובססיות, חקירה ומחקר. כל הפעילות נמצאת מתחת לפני השטח. זמן מניפולציות וערמומיות. היזהרו מכוונות נסתרות, מפשע ועבריינות (בעיקר כלכלית ומינית). זמן כוח והתמדה.

20.11
בשעה 21:12 מרקורי יסיים את נסיגתו. מרגע זה מותר להתחיל בפרויקט חדש, מותר לקנות חפץ, לצאת לדייט, וכל התחלה חדשה שהיא. אבל זהו עדיין זמן שיבושים ותקלות. וגם עמדות טרם התייצבו סופית. לעוד כחמישה ימים מרקורי בעצירה, והשפעותיו דומות לנסיגה. זוכרים מהן? –לחצו (שוב) לקריאה-.

21-22.11
מארס ביחסי מתח עם כירון, ובשישי גם הירח מצטרף מכיוון אחר ל"חגיגה", ומפעיל בנוסף גם את ההיבט של ה-24.11. תוצאה כואבת של אירועים אחרונים, או דבר שקורה בפתאומיות ומכאיב. זהירות לא לפתוח פצעים ישנים.

24.11
אחד הימים המעניינים החודש. שני היבטים בעלי אופי לגמרי שונה מתרחשים בשמיים. מי מהם ישפיע עליכם ואיך? תלוי במפה האישית. נסו לזהות לפי מה שקורה לכם, ונהגו בהתאם. חלקינו יושפעו גם וגם, כמו מדינת ישראל.

מארס ממול אורנוס. היבט דרמטי שמשפיע בכל הימים סביב. התרחשויות ושינויים. יהיו כאלה שיזיזו דברים לחיוב, יוכלו לפעול ולהניע דברים. אך בד"כ מדובר בשינויים והתרחשויות לא נוחים. אפשריות הפתעות, ואלו לרוב אינן שמחות. אלו ימים מסוכנים, כי ההפתעה עלולה להיות תאונה, מחלה, אובדן כסף, רכוש או קלקולו, מריבה אלימה, הסתבכות עם החוק (אפילו שוטר תנועה שעוצר אותנו זה לא נעים). אירועים עלולים לצאת משליטה, כיוון שאופיים קיצוני, ויש עצבנות רבה. הימנעו מתגובות אימפולסיביות וחוסר שיקול-דעת.

ונוס (נוגה) יד ביד (מפגש) עם צדק (יופיטר) בקשת. אופטימי, שמח ומרגש. רוצים ליהנות וכדאי! חוויות יסעירו, מומלץ במוצ"ש לצאת לבלות עד השעות הקטנות של הלילה (או עד הבוקר..). רק אל תגזימו בלעשות שטויות, כי זה גם זמן מסוכן כאמור. זמן התלהבות, זמן לטרוף את החיים.  קחו יום חופש בראשון, עשו סופ"ש ארוך של כייף (רק היזהרו מסכנות ומריבות שמתלקחות בקלות אף הן).

שילוב שני ההיבטים בשמיים יכול לתת דרמה גדולה. קשה לקבוע את כיוונה, ותלוי גם במפה אישית. יש מי שיחטוף בגדול, במיוחד אם היה לא זהיר, הסתכן או הגזים (זכרו משפטים כמו: אם שותים לא נוהגים!). אך מי שיידע לסחוף לחיוב את ונוס וצדק, עשוי לייצר לא רק פאן, אלא גם לבצע דברים באופן מעשי, להביא שינוי משמח! בכל-זאת, זה לא מעט, שצדק וונוס לבד, יוצאים לבלות יד ביד, יד ביד, יד ביד, בשמיים. את זאת אפילו יענקל'ה רוטבליט הבין, ושלום חנוך הלחין. אז צדק וונוס עכשיו יד ביד בשמיים, ולא, זה לא מעט…-לחצו לתזכורת-.

26.11
השמש והירח בהיבט מתח לאורנוס. מפעילים שוב את ההיבט בין מארס לאורנוס. קראו על כך ב-24.11.

28.11
מרקורי הרמוני לנפטון. גמישות מחשבתית, חלומות ושאיפות, דמיון יוצר. סאטורן בתמונה מכניס הגיון לכל הסיפור.

ונוס הרמונית לאורנוס. תוסס ושמח, יכולת ליהנות, רצון לשבור שגרה (וכדאי). יום חיובי, מכוונים בו גבוה או לפאן. הישארו בקליל, צאו להפסקת צהריים בחוץ, לכו לסטנד-אפ בערב. יהיה כייף.

29-30.11
מרקורי הרמוני לסאטורן. אם קצת נסחפנו בימים האחרונים, עכשיו נרד לקרקע, או נדבר ברצינות גם על החיובי ששימח בקלילות. יש היגיון וסדר מחשבתי, הגישה יסודית ובריאה. לפעמים זה להתמודד עם מציאות לא שמחה, ואז הנטייה קצת פסימית מדי, רואה את חצי הכוס הריקה. שישי בערב רציני במיוחד, ופחות מתאים לבילוי וחברה. אם כי היכרות רומנטית בזמן זה עשויה להיות בעלת אופי רציני ומתמשך, גם אם לא אידילי משתפך.

רוצים לשתף חבר ? ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

אאחל חודש מוצלח לכולכם !

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

 

שלח לחבר או שתף את המאמר:

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יוני 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל