050-7881995

מצב שמיים

ללמוד אסטרולוגיה

 

מספר קורסים נפתחים בקרוב למתקדמים ומתחילים, ההרשמה בעיצומה:

♦  14.3  קורס למתקדמים אסטרולוגיה הוררית (מפות שאלה ואירוע)
♦  17.3  קורס למתקדמים בנושא זוויות (אספקטים)
♦  1.4    קורס למתחילים
♦  באפריל ייפתח קורס התאמת מפות (סינסטרי). תאריך יפורסם בקרוב.

לפרטים נוספים לחצו כאן.

⚠️הערה חשובה(!) לגבי אופן קריאת התחזית. ישנם כוכבים בשמיים שנעים מאד מהר (יחסית), וישנם כאלה שכמעט לא זזים. לכן חלק עשויים להשפיע עלינו בתוך טווח ארוך (ובד"כ לא בכולו, אלא רק בחלק ממנו), וחלק ישפיעו מאד נקודתית. לכן לעתים אני מציין שההיבט משפיע לאורך ימים רבים סביב, וזה מורגש לאו דווקא ביום הדיוק עצמו. גם כשאינני כותב, ההשפעה היא מעבר רק ליום עצמו.

בנוסף, כשאני כותב לכם הסבר תחת שני תאריכים (כמו למשל 6-7.11), זה בגלל שזמן הדיוק של ההיבט בשמיים נמצא בשעות הערב-לילה שבין התאריכים, ולכן אינני מכריע בתאריך. למשל אם רגע הדיוק הוא ב-23:30, אז כבר אציין את שני התאריכים, אבל אין זה אומר דבר על אורך ההיבט הכללי. זה יכול להיות עניין נקודתי שיורגש בעיקר באותו הלילה וקצת סביבו, וזה יכול להיות משהו רחב, ואז אכתוב שהוא משפיע לאורך ימים רבים סביב. יום לגביו אינני כותב דבר, הוא יום בו לא מתרחש היבט משמעותי מדויק בשמיים. אך כמובן שמה שקורה ביום סמוך, משפיע גם עליו, ולפעמים אפילו יותר.

 

MARCH 2024

 

גם בפייסבוק

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים לגבי מגוון נושאים. לחצו והירשמו ע"י סימון "עוקב/ת"עמי גוטמן בפייסבוק, שם אני כותב על אישים, על המדינה, העולם ועוד. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. בנוסף, קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש. בניגוד לפוסטים היומיים בפייסבוק, כאן באתר תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה, וכן להתכונן לכל החודש.

שתפו

רוצים לשתף חבר ? ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

ללמוד אסטרולוגיה

במרץ ייפתחו קורסים בנושא אסטרולוגיה הוררית (מפות שאלה ואירוע), וקורס בנושא זוויות (אספקטים). קורס מתחילים ייפתח ב-1 באפריל. קורס התאמת מפות (סינסטרי) ייפתח באפריל, תאריך יפורסם בקרוב. לחצו לפרטים.

 

ניתוח מצב השמיים – מרץ 2024

 

מרץ ממשיך את האנרגיה שלוקחת את הדברים קדימה (לטוב ולרע). יחסי הכוכבים יופיטר וסאטורן שלא מגיעים לדיוק מושלם (ולכן אינם מופיעים בפירוט לימים) ממשיכים ללוות, אך לקראת סוף החודש יתנתקו. הם מאפשרים לנו לקדם דברים בהיגיון ובלי להגזים, אמונה עם בקרה, ושיווי משקל טוב בין מימוש הכישורים והתוכניות, לצד זהירות ומעשיות. רק מה שישלב בצורה מתונה ומאוזנת בין החלקים יוכל להצליח. כל רצון לפרוק עול בלי חשבון, יתקל בתוצאה קשה או מגבלה שלא תאפשר יישום. לעתים זה הפוך, ואיזו מגבלה, בעיה, סטרס ולחץ, הם שיוצרים תגובה לא מאוזנת. אנחנו בתקופה בה אפשר להתחיל מחדש. לסיים פרק ישן, ולצאת לדרך חדשה. או על המישור היותר קליל, להתחיל בפרויקט חדש, כמו תחביב, מציאת בית או שינוי בעבודה (או של העבודה).

עוד מה שמתקדם החודש הוא פתיחת קורסים רבים ללימוד אסטרולוגיה. הצטרפו לפי רמת הידע שלכם, והעשירו את הראש והנשמה. הקדישו שעתיים בשבוע להרחבת אופקים. קורס למתחילים ייפתח ב-1 באפריל, קורס ללימוד זוויות שמתאים לבעלי ידע בסיסי ייפתח ב-17 במרץ, וקורס אסטרולוגיה הוררית ייפתח ב-14 במרץ. מוזמנים לשוחח איתי לפרטים, ומוזמנים לקרוא עוד בלחיצה כאן.

 

קישורים חשובים : 

 

לפניכם פירוט רב מאד לפי ימים, אל תדלגו (כל יום חשוב, וקראו לגביו בזמן המתאים). אל תקראו רק את הימים האדומים, ואל תחכו שאעלה תזכורת בפייסבוק. עשו לכם הרגל להיכנס יזום, ולקרוא בכל פעם על הכמה ימים הבאים. זכרו שההשפעה אינה בהכרח ביום הנרשם, ועשויה להיות רחבה יותר. אני מסמן לכם את היום בו קיים הדיוק של ההיבט בשמיים, אך לשמיים אין יומן, ולא קורה כלום בחצות הליל. לכן ההשפעה היא גם בימים סביב, ולעתים בהם יותר אפילו מיום הדיוק עצמו. יום שלא נרשם לגביו דבר, זה בגלל שלא קורה בו היבט מדויק בשמיים בין כוכבים. אך בהחלט מה שנרשם בימים על-ידו, עשוי להיות מאד מורגש:

1.3
יום שהרבה קורה בו:

שמש יפה ליופיטר. אומץ ואמונה, עשייה מרחיבה, נדיבות וערכיות. הצד הגבוה שלנו מחפש או חושב על הדברים שהם מעבר לשלולית בתוכה אנחנו יושבים, ואפשר גם לתכנן עתיד. אבל מצד שני, אם זה גבוה מדי, זו כבר צדקנות, יוהרה, או כל סוג של הגזמה. שמרו על פרופורציות, ואז יתכנו מזל והצלחה.

מרקורי ומארס על אותו הקו. שיחות והרבה תקשורת. אם זה חיובי, אז לומדים, מבינים, מפרים זה את זה, או סתם הרבה אקשן מעניין, ויש שיח חיובי. ואם שלילי, אז גם ויכוח מעצים, והתקשורת קולנית או אגרסיבית. יום של קצב מהיר, במעשה או בחשיבה, וזה מאפשר עשייה, הספק גבוה (או שקצת מפָרְפֶרים), או שהראש עובד חזק ויש אנרגיה מחשבתית.

ונוס הרמונית לכירון. אם חיובי, נטייה לסדר דברים, כמו ביצוע מטלות, שירות לזולת, טיפול בנושאי כספים ואחרים. זו יכולת איפוק במערכות יחסים (שנדרשת לאור ההיבט לעיל), גישה מסייעת או התנהגות מאופקת בחברה. אך אם לוקחים לצד השלילי, אלמנט של ביקורת, טענות, והתעסקות קטנונית בפרטים. במקום הטיפול החיובי שהוזכר, יש "פצע" שצריך לטפל בו. כלומר תחושה פצועה או בעיית בריאות.

כאמור ביום זה הרבה קורה, וכל אחד מאיתנו עשוי להיות מושפע מאחד ההיבטים שבשמיים או יותר, לפי המפה האישית שלו. נסו לשאול את עצמכם איך אתם מושפעים, וכוונו לחיובי שבהיבט ולא לשלילי שקל להיגרר אליו. אם תרצו לדעת יותר בוודאות מה קורה במפה האישית שלכם ושל יקיריכם, אתם מוזמנים לבוא ללמוד אצלי אסטרולוגיה. בימים אלה ההרשמה בעיצומה לקורסים ברמות שונות, ממתחילים ועד מתקדמים מאד. לחצו לפרטים.

3.3
ונוס שלילית אורנוס. מנטייה נרגנת, דרך השתלחות, ועד פיצוצים במערכות יחסים. עומדים על שלנו, מתרגזים יותר בקלות. לפעמים סתם רבים קצת כי משעמם, וכדאי לעשות משהו מעניין. רצון לחוויות או אקשן. אם שומרים קצת מרחק ביחסים, על החופש ומרחה המחייה, ועם עושים משהו ייחודי או מעניין, אז יום זה עשוי להיות מהנה ואף מרגש. אבל אם מישהו דורך לנו על הזנב, -נושכים.

מרקורי על הקו של כירון. ראיית פרטים, לוגיקה, היגיון, ויכולת דיוק. טוב ללימודים או הוראה (או סתם להסביר למישהו משהו, או לקרוא בעצמכם מידע). אבל מאותן הסיבות גם נטייה לביקורת (כי העין בוחנת ורואה הכל), ולעתים היא קטנונית. אפקט מחנך או חוסר שביעות-רצון, שלעתים הוא מה שיוביל להתפוצצות ביחסים שתוארה לעיל, או סתם מתח וחוסר יציבות.

4-5.3
מרקורי הרמוני לאורנוס. רעיונות וחשיבה מחוץ לקופסה. אולי אחרי שקצת נתקענו בקטנוניות על החוקים והציפיות המאורגנות והמסודרות, עתה יש פתיחות להגמיש עמדה או רעיון. אך אם זה עובד שלילי, אז הרבה עצבנות מחשבתית, פיזור מחשבתי או נטייה אימפולסיבית או מתפרצת. נצלו לחשוב באופן יצירתי, אבל קבלו החלטות בקור-רוח וסבלנות.

6-7.3
מרקורי וונוס על אותו הקו, והם רוקדים יחדיו. מתאים מאד למנגלינג, להתערות חברתית בכלל ורומנטית בתוך כך. פטפטת, רצון לחיבורים, לחיבוקים, ולבילויים. זמן להנאות (ופחות לדיאטה). טוב לשיח קשקשני במשרד, או סתם לצפייה קלילה בטלוויזיה יחדיו. משפיע לאורך ימים נוספים סביב.

8-10.3
מארס על הקו של השמש, והם מתקרבים להיבט לאורנוס. סופ"ש ייצרי. אנרגיה רבה לטוב ולרע. מחד זה נותן את הכוח לקום ולפעול, ומאידך נכנס הרבה אגו לפעולה. לכן מחד יכול להביא מימוש תוכניות, אנרגיה להתרוצץ, או עמידה נחושה על שלכם. אבל מאידך לפעמים זו עקשנות ללא צורך, וזה עלול לייצר קונפליקטים, תחרותיות, בדלנות ועד מרדנות, ולפעמים אף סכנות. יש משהו אלים ביחסי הכוכבים. סכנת התפוצצות או שקורות הפתעות (ולא תמיד הן שמחות). נטייה לפעול באופן אימפולסיבי נמהר, ולפעמים סתם להתנגד רק כדי להתבדל. שימו לב שלא הכנסתם את הראש בקיר. מצד שני נותן את הכוח לשנות דברים, ואת האומץ לפעול. רק היו בטוחים שזה הדבר הרצוי, ולא מתוך טיפשות של רגע (שאלו את עצמכם אם חשבתם כך גם קודם, אם ישנתם לילה לפני, או עצרתם רגע לחשוב). נזקים נעשים ברגע, והתיקון לא תמיד פשוט. ההיבט חזק בסופ"ש, אך משפיע על ימים רבים סביב.

10-11.3
רמדאן כרים
. מרקורי הרמוני לפלוטו. חשיבה מעמיקה מאד, לטוב ולרע. מחד אפשר למצוא פתרונות, לחקור דברים, ולרדת לשורשם. למצוא אמת, לבדוק, או להתעסק במחשבות עמוקות פנימיות. אבל מאידך לעתים זה חופר, לעצמנו או למישהו אחר. ואז נטייה להציק, או לכפות את דעתנו על הזולת (או שמישהו מנסה להשתלט עלינו). לפעמים זה להיתפס למחשבות לא ממש הגיוניות, בגלל מעורבות רגשית גבוהה (כמו חרדות, קנאה, או משהו שיושב על כעס עמוק על דבר אחר, אולי ישן מזמן, וכן הלאה).

12-13.3
ונוס על הקו של פלוטו. הרגשות נעשים עמוקים לטוב ולרע, ולפעמים אפילו כפייתיים. לכן אפשרית קנאה, רכושנות, ומידה של שתלטנות. קשה לנו לשחרר, כי הרגש גבוה, או כי אנחנו רוצים שהשני יעשה מה שאנחנו חושבים לנכון. מעורבות גבוהה בחיי הזולת. לפעמים הכל תת-קרקעי, ולכן יתכנו חלומות מוזרים שקשה לפענח, או שנקום בבוקר רביעי עם מטען רגשי עוצמתי בלתי מוסבר. בליל רביעי ניתן לנסות לסדר דברים, עם האחר או סתם את הראש (וגם במקרים בהם התוצאה אינה חיובית, היא לפחות נותנת הבנה).

14.3 בשעה 18:30
פתיחת קורס בנושא אסטרולוגיה הוררית (מפות שאלה ואירוע). לפרטים ו/או הרשמה לחצ/י כאן.

16.3
מרקורי על הקו של סאטורן. חשיבה רצינית, אחראית, פרגמטית, יסודית ובוגרת. אם-כי תיתכן תחושה כבדה, פסימיות מסוימת, או ביקורתיות יתר. מחד שיקול-דעת, ומאידך נטייה קצת לקפוא במקום, או פחד לעשות שגיאות. אבל מחר כבר יום הפוך לגמרי:

17.3
השמש ונפטון במפגש מסלולים. אלו ימים של הרבה רגש, והוא מוריד מסך על ההיגיון. אולי הבנה רציונלית שקדמה, יצרה בשלב זה רחמים עצמיים, אומללות, או חוסר אונים. אבל הרגש יכול לעשות אותנו גם אמפטיים מאד, רגישים, יצירתיים ואומנותיים, וזה זמן מצוין לבילוי (בעיקר רומנטי, אבל אפשרי אחר, וגם כזה שנמצא במקרר). זמן של חלומות, לפעמים בהקיץ. זמן פחות טוב לקבלת החלטות מעשיות או ביצוע פעולות שדורשות מאמץ. פרשנות לדברים עלולה להיות מוטעית ועד מטורפת. מפנטזיות ועד חרדות, וכל מה שדמיון יכול לייצר (ומסיבה זאת היזהרו מהונאות מתוחכמות, או סתם אנשים שמספרים לכם סיפורים). לפעמים חולשה פיזית או כישלון במשימה או יעד.

בשעה 18:30
פתיחת קורס בנושא זוויות (אספקטים). מתאים לבעלי רקע בסיסי באסטרולוגיה. לפרטים ו/או הרשמה לחצ/י כאן.

18.3
מרקורי על הקו של יופיטר. עכשיו מבצבצת לה מחשבה חדשה, והיא אופטימית או חכמה, ויש אמונה, תקווה, או רעיון לפתרון. לפעמים זה רצון להרחיב דעת, או לפתוח בשיחה ערה. טוב לתקשורת וקבלת החלטות, כל עוד זוכרים לא לאבד את הפרטים הקטנים. כי לפעמים קצת מתלהבים, נסחפים, או ממהרים, ואז נופלים על הקטנות. הימנעו מהגזמות, אך דברים עשויים יותר להצליח.

19-20.3
מארס על הקו של נפטון. היבט ארוך שמשפיע על ימים רבים סביב. הוא מספר לנו שאנחנו צריכים להתגמש, לקבל את הדין, או למצוא את דרך הביניים. מי שינסה לנָצֵח (את השני, את המצב, או את עצמו), ולא ייקח בחשבון את המגבלות, עשוי לחוות כישלונות, בעיות, ושחיקה. לפעמים זו הבריאות, חולשה, אנרגיה ירודה, או שזו עייפות פסיכולוגית. הצרה שלא תמיד נראה את התמונה הנכונה, ואז לא שמים לב לתמרורי האזהרה. לכן לא רואים את המציאות נכוחה, ולפעמים זה רופא שמפספס אבחנה (וכן הלאה). לכן זה פתח להונאות, ויתרבו מעשי המרמה. ברמה היותר פשוטה, אלו אנשים שלא תמיד גלויים איתנו. מסתם חיוכים מזויפים, ועד מעשי בגידה. מניפולציות, אך גם נטייה לא לסגור את הפינות, ואז גם לשקר אין רגליים. ימים אלה מבקשים מאיתנו לזרום יותר מלהוביל. במידה מחזיר לנו גם את ההיבט של ה-17.3 (קראו שם).

20.3 בשעה 5:06 בבוקר
השמש תעבור לאזור שמיימי טלה. תינוקות שייוולדו עד השעה 5:05, הם בני מזל דגים, ואלו שייוולדו החל מ-5:06, הם בני מזל טלה. שימו-💖 שבכל שנה המזל מתחלף בזמן מעט אחר. זהו למעשה ראש השנה האסטרולוגי מקדמת דנא. ביום הזה מתרחשת תופעה אסטרונומית מעניינת, בה השמש נמצאת בדיוק מעל קו המשווה. כך מקבלים שוויון בין שעות האור ושעות חושך (12), ומכאן שמו של היום: יום השוויון האביבי 

מרקורי מפגש כירון. מאפשר עבודה חרוצה, דייקנית, וירידה לפרטים. מגביר היגיון ולוגיקה. מקדם בקרה ויכולת הבחנה. ומאותה הסיבה גם ביקורתיות, ולעתים חשבונאות. טוב למספרים הקטנים, אבל לפעמים זאת קטנוניות. מודעות לנושאי חובות, היגיינה ובריאות.

21-22.3
שמש הרמונית לפלוטו. כוח ועוצמה, ולעתים היא בלתי מתפשרת, או מקדשת אמצעים. מחד זה נותן כוח עמידה, אורך-רוח, ויכולת להתמיד במטרות. זו אמביציה שמשיגה מטרות. הכוח הזה יכול לתת כוח פיזי, אבל עלול גם להיות כוח שפועל נגדנו, ואז חוטפים מכה. זו עוצמה דורסנית לעתים, וחלקינו בצד הנדרס. כל מה שבין אמביציה לאובססיה. הימנעו מגישה אכזרית או כפייתית. הנטייה לא להרפות, ואז לפעמים זה על-חשבון מישהו. התערבות-יתר בחיי הזולת עלולה ליצור קונפליקטים. תחרותיות, שאם שומרים עליה נקיה, יכולה לתת אסטרטגיה חכמה.

ונוס מפגש סאטורן. ביקורת ודרישות במערכות יחסים. אם אלו יחסים זוגיים, אז זה פוגע ברומנטיקה. אבל אם מנתבים לטוב, זה יכול להכניס בהם ממד רציני. כשזה שלילי זה עלול ממש לגמור אותם. נטייה מתחשבנת, אם-כי ראיית הדברים יחסית מפוכחת. כמו-כן הבנה מציאותית של המצב החומרי, ולעתים נתקלים במגבלה כספית או מעשית אחרת בחיים. על רקע ההיבט לעיל, לפעמים עקשנות או התערבות בלתי מתפשרת של אחד, מוליכה לתחושה כבדה אצל אחר, ולעתים בגלל נסיבות אובייקטיביות.

23.3
פורים שמח! ויש סיכוי! קראו על ההיבט של מחר (שמן הסתם משפיע כבר בערב החג):

24.3
ונוס מחייכת ליופיטר. זמן להנאות קלילות, לשיחות ותקשורת חמה או מהנה. זמן לפינוק ובילוי. מאפשר ליצור יחסים חדשים או לפָתח קיימים. שימו-לב שההיבט של מחר, משפיע כבר היום:

25.3
מארס על הקו של פלוטו. הרבה כוח ועוצמה בלי שמרפים. לכן זה מאפשר להשיג מטרות, אך לפעמים זה להשתלט על השני. אם השתלטתם על המשימות זה יופי, ויש יכולת אסטרטגית טובה וחכמה. אבל נכנס גם אגו, ולפעמים זו תחרויות יתר או תוקפנות. כל מה שבין אמביציה לאובססיה. משפיע לאורך ימים רבים סביב.

בשעה 10:00 יתרחש ליקוי ירח. הליקוי יכול לבטא התרחשויות או שינויים מסוימים למי שבמפת הלידה שלו יש כוכב כלשהו סביב מעלה 5 במזל כלשהו. על מדינת ישראל הוא משפיע במידה, ויכול להצביע על התרחשויות מעורבות, או כאלה שנראות טוב בהתחלה, אך עלולות להיות פחות חיוביות בטווח הרחוק.

26.3
ונוס על הקו של כירון. איפוק ביחסים חברתיים ובינאישיים, אם-כי לעתים נטייה לביקורת או גישה מחנכת. יכולת לתת שירות לשני, לדאוג לצרכיו, או להתייחס לנושאי well being ושמירה על אורח חיים בריא. לעתים זה מתוך דאגה למצבנו או אדם קרוב. אלמנט של שמירה על תלם וחריצות, או שיש אילוץ כזה.

28.3
ונוס הרמונית לאורנוס. צורך לשבור שגרה, ליהנות ולעשות משהו קצת אחר. אם משעמם, או אם מישהו מנסה להתערב לנו מדי, אז הנטייה להתנגד ועד לריב (ואז כבר לא משמעם). דרישה לחוסר תלות, ואם יחסים נותנים מרחב-מחייה, אז אפשר לעשות כיף ביחד.

1.4 בשעה 18:30
פתיחת קורס אסטרולוגיה למתחילים. השתתפו בשיעור ניסיון (זום או פרונטלי), והיפתחו לעולם המופלא של הכוכבים. אפשר ללמוד להעשרה, ואפשר להתמקצע כמוני. לפרטים לחצו.

 

נאחל שקט וחודש טוב !

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

שלח לחבר או שתף את המאמר:

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יוני 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל