050-7881995

מצב שמיים

 

יחד ננצח

 

⚠️הערה חשובה(!) לגבי אופן קריאת התחזית. ישנם כוכבים בשמיים שנעים מאד מהר (יחסית), וישנם כאלה שכמעט לא זזים. לכן חלק עשויים להשפיע עלינו בתוך טווח ארוך (ובד"כ לא בכולו, אלא רק בחלק ממנו), וחלק ישפיעו מאד נקודתית. לכן לעתים אני מציין שההיבט משפיע לאורך ימים רבים סביב, וזה מורגש לאו דווקא ביום הדיוק עצמו. גם כשאינני כותב, ההשפעה היא מעבר רק ליום עצמו.

בנוסף, כשאני כותב לכם הסבר תחת שני תאריכים (כמו למשל 6-7.11), זה בגלל שזמן הדיוק של ההיבט בשמיים נמצא בשעות הערב-לילה שבין התאריכים, ולכן אינני מכריע בתאריך. למשל אם רגע הדיוק הוא ב-23:30, אז כבר אציין את שני התאריכים, אבל אין זה אומר דבר על אורך ההיבט הכללי. זה יכול להיות עניין נקודתי שיורגש בעיקר באותו הלילה וקצת סביבו, וזה יכול להיות משהו רחב, ואז אכתוב שהוא משפיע לאורך ימים רבים סביב. יום לגביו אינני כותב דבר, הוא יום בו לא מתרחש היבט משמעותי מדויק בשמיים. אך כמובן שמה שקורה ביום סמוך, משפיע גם עליו, ולפעמים אפילו יותר.

 

NOVEMBER 2023

 

גם בפייסבוק

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים לגבי מגוון נושאים. לחצו והירשמו ע"י סימון "עוקב/ת"עמי גוטמן בפייסבוק, שם אני כותב על אישים, על המדינה, העולם ועוד. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. בנוסף, קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש. בניגוד לפוסטים היומיים בפייסבוק, כאן באתר תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה, וכן להתכונן לכל החודש.

שתפו

רוצים לשתף חבר ? ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

 

ניתוח מצב השמיים – נובמבר 2023

 

נובמבר הוא חודש קשוח. יש בו הרבה אלימות, והוא ידליק אש. היזהרו בוודאי מאש פיזית, אבל גם מכזו שבאה מאגו פגוע, או בכל צורה מטאפורית שהיא. בעיקר מה-8 בחודש מתחילים לתפוס קצב. החלק שלנו יהיה להגיב בבגרות ולא באימפולסיביות. לעתים נוצרות הזדמנויות גדולות, אבל צריך לוודא שזו באמת הזדמנות, ולא סיכון לא מחושב.

הפירוט לימים רחב, והוא מתייחס לעתים לתקופה רחבה מאד. התחזית החודשית מתרכזת בנעשה בחיינו אישית, אך לאור המצב התייחסתי גם לנעשה במדינה בנקודות החשובות. גם באוקטובר חרגתי וציינתי לכם שיש אלימות סביב ה-8.10, שזו אנרגיה של מאבק, והיא תתבטא ביטחונית במדינת ישראל. אני יודע כבר מה אתם עומדים לשאול אותי, ומראש אומר: אל תעשו השוואות! איננו יודעים במדויק מה תהיה עוצמת הדברים, אבל אירוע כמו ה-7 באוקטובר הוא חריג ביותר, ולא צריך לצפות דווקא ליותר גרוע. אלו חרדות מוגזמות, ונובמבר יגביר אותן אצל חלקנו מעבר לכל פרופורציה. נובמבר חודש מתוח מאד, אבל אנחנו כבר מוכנים אליו. זו מלחמה קשה, שלא תיגמר בנובמבר, אבל בסוף ננצח, ואין עלינו איום קיומי כפי שהיה ביום כיפור. בנובמבר לעתים יהיה קשה לזכור פרופורציות, אבל סגלו לעצמכם אותן כבר מעכשיו. יחד ננצח! 

 

קישורים חשובים : 

 

יחד ננצח

לפניכם פירוט רב מאד לפי ימים, אל תדלגו (כל יום חשוב, וקראו לגביו בזמן המתאים). אל תקראו רק את הימים האדומים, ואל תחכו שאעלה תזכורת בפייסבוק. עשו לכם הרגל להיכנס יזום, ולקרוא בכל פעם על הכמה ימים הבאים. זכרו שההשפעה אינה בהכרח ביום הנרשם, ועשויה להיות רחבה יותר. אני מסמן לכם את היום בו קיים הדיוק של ההיבט בשמיים, אך לשמיים אין יומן, ולא קורה כלום בחצות הליל. לכן ההשפעה היא גם בימים סביב, ולעתים בהם יותר אפילו מיום הדיוק עצמו. יום שלא נרשם לגביו דבר, זה בגלל שלא קורה בו היבט מדויק בשמיים בין כוכבים. אך בהחלט מה שנרשם בימים על-ידו, עשוי להיות מאד מורגש:

1.11
מרקורי ביחסים עם כירון. ביקורת, שלנו או עלינו. אבל גם ביקורת עצמית ויכולת לימוד. מחקר או תובנות. עיסוק בפרטים, דייקנות, מתן סיוע ושירות. מודעות גדולה למציאות, ולפעמים למציאות כואבת.

3.11
שמש ממול יופיטר. גישה משוחררת וחופשית, אימפולסיבית או יהירה. נטייה לפעול בגדול מדי, אך לעתים זה אומץ נדרש. פרספקטיבה שנפתחת, וכל עוד שומרים לא להגזים בשום צורה, זה יכול להיות יעיל, מקדם, ואף תיתכן הזדמנות. הסכנה היא אופטימיות יתר ולקיחת סיכונים, או התנהגות לא מחושבת, או שמשהו מאבד שליטה.

4.11
מרקורי ממול אורנוס. חשיבה מחוץ לקופסה, אבל לעתים היא אינה מסודרת. לכן אפשריות טעויות, כאלה קטנות של היומיום (כמו לשכוח את המטען של הטלפון איפשהו), ועד טעויות שיפוט גדולות. נטייה למהר ולשפוט מהר מדי. עצבנות ואימפולסיביות, ולשון משוחררת (קראו גם על מחר). מצד שני חשיבה יצירתית ורעיונות שלעתים יהיו טובים. בדקו רק אם הם מספיק אפויים.

ונוס ממול נפטון. הרבה רגש, ולפעמים הוא רך ורומנטי, ולפעמים הוא אומלל ומאוכזב. הציפייה מהזולת גבוהה יותר, ועל כן התגובות לחיוב או שלילה נוכח כל עניין, -מתעצמות. רגשנות, אמפטיה או פגיעות ועד תחושת בגידה. יהיו גם מי שבוגדים בזמן זה, או לפחות לא מספיק גלויים.

5.11
מארס ביחסים עם כירון. משפיע לאורך ימים רבים סביב. נטייה להתרגז עקב חוסר אחריות, חוסר סבלנות, חוסר ריכוז של מישהו (וקראו על הימים הקודמים), או כל ביקורת אחרת. ביקורת אגרסיבית יותר. מצד שני יכולת לעשות עבודה אחראית, מקצועית, מיומנת ומסודרת. ראיית פרטים ונכונות להתמסר לחובות. שימו לב שההיבט הזה מתנגש עם היבטי הימים הקודמים, ולכן יש להניח שחלקנו מושפעים מהיבט זה, וחלק מהקודמים, ונוצרת ביקורת בין הצדדים. צד אחד חש שהשני לא מספיק מרוכז, רציני או אחראי, והצד שני חש שזה שמבקר אותו הוא קטנוני ונוקשה. אופציה נוספת, יתכנו יותר בעיות בריאות או רצון מעשי לטפל בעצמנו ולשפר את הבריאות.

6.11
ונוס הרמונית לפלוטו. תחושת שייכות ועומק ברגשות. רגשות חזקים ומעורבות גבוהה בחיי יקירנו. היזהרו ממעורבות יתר שיוצרת מתח, או קנאה, רכושנות וכדומה. לרוב מצב שמיים זה מאפשר העמקת מערכות יחסים.

6-7.11
מרקורי הרמוני לנפטון. חשיבה בפסים אסתטיים, רגשיים, אך פחות ריאליסטים מסודרים. לא טוב לעבודה שדורשת דיוק, לחוזים ואותיות קטנות, אך מעולה ליצירתיים שביננו, להבנה רגשית, ושיחה מכילה. דמיון והומור, אך גם רגישות מחשבה על מה שכואב.

8-9.11
ונוס ביחסים עם סאטורן. פסימיות ויחסים קרירים. ביקורת ודרישות מעשיות מהזולת, וציפייה שיעשה "כמו שצריך". במקרים קיצונים צינון יחסים, אבל לרוב זו סתם איזו כבדות או רצינות יתר. לעתים הרצינות היא מחשבה מעשית שנוטלת אחריות בתוך הקשר, או לגבי עניינים חומריים עקב צורך להצטמצם או רצון להיזהר.

מרקורי הרמוני לפלוטו. חשיבה מעמיקה ורצון לדעת, לרדת לשורש הדברים או להבין. יכולת לחקור ולגלות, לפצח חידות. עיסוק במחשבות על מהות או פסיכולוגיות. תקשורת רגשית. לעתים זה מוגזם, ואז חופרים למישהו או לעצמנו. היזהרו מאובססיביות ונעילה שלא מרפה ממחשבה או מהזולת, ומשתלטנות רוחנית שכופה את דעתנו על האחר (או שמישהו מנסה לכפות עלינו). בישראל קיימת עצבנות סביב ימים אלו, ויש להניח שהרקע הוא המצב הביטחוני.

9.11
שמש ביחסים עם כירון. ראיית פרטים ודרישה למקצוענות, להשקעה בחובות ועבודה, ונטייה לעזור מעשית איפה שצריך. כשזה חסר אז תופנה ביקורת רבה, ולעתים עיסוק מוגבר בבריאות.

10.11
מרקורי שלילי לסאטורן. פסימיות, התרכזות בחצי הכוס הריקה, נטייה לשפיטת יתר של הזולת, התרכזות בביקורת, ולעתים היא קטנונית או המחשבה מצומצמת. מצפים להרבה, והשני לא יכול לעמוד בזה (או שהמצב בחיים רחוק מכך). אפשרית כבדות ועד עצבות. לעתים חרדות מוגברות.

11-12.11
מארס מולות אורנוס
. משפיע לאורך ימים רבים סביב (בעיקר בין ה-8 ל-15 בנובמבר). פיצוצים, התקפות זעם, דברים יוצאים משליטה. סכנת הפתעות מכל סוג. אלימות, ויש להתרחק מגורמי סיכון. נטייה לקחת סיכון, ולרוב הוא אינו מחושב. יש כאלה שיקדמו מהלכים באומץ או יפרצו דרך ויגלו יכולת הובלה בחוסר פחד. יש שנפתחות בפניהם הזדמנויות טובות, לעתים מהירות. הכל בקצב מהיר, אבל זה בדיוק המקור גם לטעויות. אימפולסיביות, תזזיתיות, וסכנת תאונות. זו אנרגיה של רעידת אדמה, וכזו אפשרית פיזית או מטאפורית. מילות המפתח הנדרשות הן זהירות, סבלנות ושליטה עצמית.

13.11
מולד ירח במולות לאורנוס. מחזק את מה שנכתב ב-11-12.11 ומצביע על חודש בו יתחוללו שינויים גדולים, אירועים שיוצאים משליטה, אגרסיות ואלימות (מולד ירח למעשה הוא המפתח לאירועי כל החודש העברי שלאחריו). אבל מצביע גם על חודש בו נוהגים באומץ, מוכנים לקחת סיכון וללכת על מהלך, ויוצאים לדרך… בדקו היטב שהדרך נכונה ובטוחה ככל הניתן, ולא עשיתם שטות אימפולסיבית. סביב ימים אלה במיוחד צריך לשמור על עצמנו, וכמובן על הפה ועל פועלנו. לחלקנו יהיו הפתעות שלא בשליטתם, אבל לכולנו יש את הבחירה איך להגיב לכל מה שקורה. תגובה עלולה לדרדר מאד את המצב, והיא עשויה לתחום אותו ולמזער נזקים. בכל הימים סביב, מילות המפתח הנדרשות הן זהירות, סבלנות ושליטה עצמית.

15.11
מרקורי הרמוני לוונוס. עקב הקצב הדומה בו הכוכבים מתקדמים, טווח ההשפעה הוא בין ה-8 ל-24 בנובמבר. אבל לא מדובר בהיבט משמעותי מאד, אלא רק משכו הופך אותו לבעל עניין. מגביר את הצורך להיות יחד, לשתף, לדבר, קצת להתפרק ולפרוק רגשות קשים או קלילים. יכולת להתחבר ולכידות חברתית ובינאישית. לעתים מביא פתרון לרגשות בצורת פינוק, כמו שבירת דיאטה באוכל מנחם, עישון וכדומה. הצורך עכשיו גדול יותר ומותר, אבל שמרו על שליטה מסוימת גם כאן.

למדינת ישראל זהו זמן משמעותי לא רק בגלל מצב שמיים כללי, אלא זה שנמצא ספציפית במפת הלידה שלה (רגע הכרזת העצמאות). אפשר שזמן זה גורר אירועים דרמטיים, אך בכל מקרה הוא מייצר המון פעילות במערכת השלטונית. זה זמן של החלטות גדולות, אולי גורליות, ובטח כלכליות. זמן זה יתחיל יותר ויותר לעסוק בנושאים הפיננסיים, והצד הכלכלי של המלחמה. סביב נקודה זו הממשלה תתחיל יותר לנהל או לפזר כספים, ויגדלו מאד ההוצאות. זה זמן אגרסיבי, והחלטות שמתקבלות, כלכליות וביטחוניות, אינן כאלה של פשרה או ויתור. אפשר שהרבה פשוט קורה בשטח, ובכל מקרה שמים רגל על הגז גם במלחמה. מכאן שהרבה אירועים ביטחוניים צפויים מיד בהמשך, ובעיקר בין ה-20 ל-24 בנובמבר, בין אם מפעולה יזומה או שחוטפים. ובכל מקרה זה יהיה זמן אלים מאד במדינה.

17.11
שמש
ומארס באיחוד מסלולים. שני כוכבי האש הללו, נמצאים על אותו הקו מזווית הראייה של כדור-הארץ, והם מלבים אש, כעס, אגרסיה, אלימות, כוח, עוצמה, דחפים, יצרים, כוחניות, שתלטנות, ואגו. אני יודע שאתם לא מאמינים לי (כבר התרגלתי), אבל בחיי שאסור לקחת את הכוכבים כמשפיעים רק ביום מסוים. זה פשוט לא עובד ככה, ולא בהכרח שההשפעה היא ביום הדיוק של המפגש בשמיים. לצערי רבים טועים שוב ושוב, וזה הפסד שלהם, כי זה חוסר הבנה. מדהים אותי למשל כל פעם מחדש, שיש כאלה שכבר עברו בחייהם ליקוי או שניים, ועדיין מחכים בכל פעם מחדש לרגע הליקוי, כאילו משהו צריך לקרות דווקא בו. כל חיפוש רגע ספציפי כזה או אחר, הוא לפספס את מהות האסטרולוגיה. גם אם ההסתברות למשהו דרמטי עולה מעט בזמן הדיוק של ההיבט, זה עדיין לא להבין מהו גודלו של החלל, כמה הוא עצום, וכמה הוא אינו נע בטווחים של זמנים קצרים. הפעם זה חשוב במיוחד להבין, כי העניין הוא ששני הכוכבים האלה יימצאו זמן רב בסמיכות מסלולים, ולכן השפעת ההיבט ארוכה במיוחד, ועלולה להיות מורגשת בין ה-9 ל-27 בנובמבר! והמשמעות?

זו אנרגיה מלחמתית מאד, ואם לא הייתה מלחמה אמיתית בישראל, אז הייתי אומר שרבים יריבו, יסתכסכו, יפעלו מהאגו והבטן ולא מראש. עצבנות, ונטייה לקחת כל דבר כעלבון אישי. תגובות אימפולסיביות, ולעתים ילדותיות. סכנת התלקחות פיזית או מטאפורית. זה נותן גם כוח, יכולת ביצועית ואנרגיה לפעול. לפעמים זה כוח חזק שעומד מולנו, ובכל מקרה זה לא זמן של רכות או הכלה. המפגש הזה קורה בעקרב, ומצביע על תחרותיות, עוינות, רצון להביס באופן שמקדש את האמצעים. רבים יחושו בכך בחייהם הפרטיים. נווטו למלחמה על מטרות, לא מול בני אדם. גלו סבלנות וסובלנות שיחסרו. אבל בישראל יש מלחמה אמתית, והיא תתעצם לאורך כל התקופה. האנרגיה האלימה משפיעה על שני הצדדים.

שמש ומארס ביחסים עם נפטון. בתוך כל התקופה הרחבה הנ"ל, שכולה תחת ההשפעה במידה רבה, סביב ימים אלו, באופן צר יותר, הכוכבים ביחסים עם כוכב נוסף: נפטון. ואז למרות הכוחניות או הכוח, לא תמיד כל-כך הולך. או שכוח חזק מולנו, גורם להחלשתנו. לפעמים פעלנו בכוח והתשנו את עצמנו. לפעמים זו פשוט הבריאות. כדאי דווקא לא להתאמץ יתר על המידה, באופן שיחשוק מדי אותנו. לפעמים זה עוזר לנו קצת לסגת, לחשוב על פתרון מרוכך יותר, ולהפחית מהאגו הילדותי, מתוך הבנה שצריך גם להתקפל. לפעמים זה לחפש דרך עקיפה, מניפולטיבית או לא ישרה. לפעמים אלו רעיונות יצירתיים, ובכלל יש הרבה דמיון סביב ימים אלו.

20.11
הירח מפעיל את השמש ומארס שעדיין מאד צמודים-צמודים-צמודים (קראו ב-17.11). ואח"כ הוא יפעיל את כוכב סאטורן. זה יום אגרסיבי, כבד, רציני, והוא בעיקר לא קל במפת מדינת ישראל.  אנחנו במחצית השנייה של נובמבר עליה דיברתי כמלחמתית מאד בישראל, ורצועת הזמן שבין ה-20 ל-24 בחודש קריטית יותר. ברמה האישית הימנעו מצעדים אימפולסיביים לא חכמים שמיד מתבררים כטעות שמשלמים עליה מחיר כבד, או שגורמים תחושה קשה לשני. לא כל מילה צריך לומר, לא כל מעשה הוא לגיטימי. קראו על ה-17 וגם על ה-21 בחודש.

21.11
השמש והמארס ביחסים הרמוניים עם פלוטו. הכוח הרב של שני כוכבי האש עליו כבר הוסבר, מקבל עכשיו חיזוק רב מפלוטו. זו אנרגיה קיצונית, בלתי מתפשרת, ומקדשת אמצעים. זה נותן הרבה כוח לקדם מהלכים, אבל יש מי שזה כוח אימתני נגדו. יש מי שחש הרבה עוצמה, והוא מזיז הרים. ויש מי שמתנהג באכזריות. יש להימנע ממגע עם אנשים אלימים, פושעים ועבריינים. במקרה הקיצוני זו אלימות, ובמקרים היותר שכיחים זו שתלטנות, רכושנות, קנאה או מעורבות רבה בחיי הזולת או במטרות האישיות. זו תחרותיות והישגיות, ויכולת התמדה. השאלה כמובן למי. עבור מדינת ישראל ההיבט בשמיים כוחני ובלתי מתפשר, תקיף ונלחם. אבל לצערי הוא עלול לגבות מחירים כבדים. אלו ימים של שיא במלחמה ככל הנראה, אבל צריך פרופורציה. מי שסובל מחרדות ומחשבות קיצוניות, צריך לדעת שישראל חזקה ותנצח, ואין עלינו איום קיומי. ההיבט משפיע לאורך מספר ימים סביב.

22.11 בשעה 16:03
השמש תעבור לאזור שמיימי קשת. תינוקות שייוולדו עד השעה 16:02, הם בני מזל עקרב, ואלו שייוולדו החל מ-16:03, הם בני מזל קשת. שימו-💖 שבכל שנה המזל מתחלף בזמן מעט אחר.

23.11
שמש שלילית לסאטורן, וגם מארס בסביבה. מעצורים, במיוחד למי שנהג קודם בהרבה כוחניות בלתי מתפשרת או בלתי מתחשבת. לעתים אלו מעצורים שלנו בגלל הכוחניות של אדם אחר כלפינו. ולפעמים הנסיבות האובייקטיביות החיצוניות יצרו מעצורים. זו אנרגיה כבדה, מתוחה (ימים של סטרס), רצינית, ומעוררת דאגות. לכן לפעמים המעצורים נובעים ממשהו פנימי, כמו פחד. יתכנו חרדות, וקושי מכל סוג. גם למי שמקדם עכשיו משהו, זה מגיע עם חובות ומאמץ.

24.11
מרקורי ביחסים עם אורנוס. המחשבות מתרוצצות מעניין לעניין, ואולי זה הרבה שקורה ומעורר תזזיתיות. לפעמים יש רעיונות מקוריים ויצירתיים, אבל לא כל רעיון אפוי מספיק. חוסר ריכוז וסדר, אבל אינטואיטיביות ויכולת להבריק.

25.11
מארס שלילי לסאטורן. משפיע לאורך ימים רבים סביב. כל מה שנכתב לכם ב-23.11, מודגש עתה ביתר שאת (קראו שוב שם). אבל כאן התסכול גדול אף יותר. הרצון הוא להתגבר על המכשולים למרות הקשיים, על אפם וחמתם של העובדות וכולם. נטייה להתעקש, גם כשלא הולך או שחווים התנגדות. ומתנגדים בעצמנו. חוסר סבלנות וסובלנות. אגו פגוע, כעסים ומרירות. יש כאלה שעוצרים בתוכם שלא להתפרץ, ואז נאכלים מבפנים. יש להיזהר גם פיזית ולשמור על הבריאות.

ההיבט של ה-23 וה-25 בחודש קשורים. ולכן מצביעים על תקופה רחבה סביבם. יתכן שאנחנו לא מוותרים, ולכן מאריכים את הקושי (כי הראש בקיר). יתכן שזה קושי אובייקטיבי מתארך שאין איך לקצר אותו. אם למשל יש בעיית בריאות, אז ההחלמה ארוכה מהציפייה. שמרו על מה שדורש החלמה ארוכה, כמו גב תפוס, מכה יבשה, וחלילה יותר מכך. יתכן לחץ מתמשך בבית או בעבודה וכן הלאה.

26.11
ונוס ביחסים עם אורנוס. קצר בתקשורת הבינאישית או קוצר-רוח לזולת. במיוחד אם הוא מנסה להגביל אותנו. רק יחסים שמושתתים על חופש ומתן מרחב מחייה לא יחוו מתחים (נסו לשחרר). לפעמים זה צורך להתרגש, ליהנות, לחוות, או סתם להתלבש קצת אחרת היום, או לעשות משהו מיוחד. כל מגבלה או התערבות עלולה לגרום למישהו להתפוצץ. יום תזזיתי, וזה יורגש גם במדינת ישראל.

27.11
תודה לאל ההיבט של ה-17.11 מתחיל להתרחק ולהתנתק. אך דווקא היום מעבר של הירח עלול ליצור "גראנד-פינלה". קחו בחשבון והיזהרו.

מרקורי שלילי לנפטון. לא חושבים בהיגיון. לפעמים זה לפספס איזה פרט קטן אך חשוב, איזה חוסר ריכוז או מעופפות. מילא אם שכחתם לכבות את האור, אבל הימנעו מעבודה מנטלית מעשית קריטית. לפעמים זה להידבק למחשבה פנטזיונרית או של חרדה לא סבירה. חוסר הבנה בתקשורת הבינאישית ותחושת בלבול. לא זמן טוב ללבן בעיות או לערוך שיחות, וכל מה שדורש דיוק. לעתים תחושת אומללות, אכזבה, חוסר אונים או מסכנות.

29.11
שמש ביחסים עם יופיטר. רצון לצאת מהשלולית ולחשוב קצת ממעל. לפעמים מרחיב פרספקטיבה, ולפעמים מרחיב מעשה. שימו לב שלא הייתם משוחררים מדי, ולקחתם סיכון לא מחושב. אנחנו קצת יותר אימפולסיביים, ואולי כי נמאס לנו לחשוש, ואנחנו בוחרים להאמין, להיות אופטימיים, או להעז.

30.11
מרקורי ביחסים עם פלוטו. נטייה לעומק, חיפוש האמת ושורש העניין. צורך להבין, אבל לפעמים זה לחפור.

נאחל שקט

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

שלח לחבר או שתף את המאמר:

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יולי 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל