050-7881995

מצב שמיים

⚠️הערה חשובה(!) לגבי אופן קריאת התחזית. ישנם כוכבים בשמיים שנעים מאד מהר (יחסית), וישנם כאלה שכמעט לא זזים. לכן חלק עשויים להשפיע עלינו בתוך טווח ארוך (ובד"כ לא בכולו, אלא רק בחלק ממנו), וחלק ישפיעו מאד נקודתית. לכן לעתים אני מציין שההיבט משפיע לאורך ימים רבים סביב, וזה מורגש לאו דווקא ביום הדיוק עצמו. גם כשאינני כותב, ההשפעה היא מעבר רק ליום עצמו.

בנוסף, כשאני כותב לכם הסבר תחת שני תאריכים (כמו למשל 6-7.11), זה בגלל שזמן הדיוק של ההיבט בשמיים נמצא בשעות הערב-לילה שבין התאריכים, ולכן אינני מכריע בתאריך. למשל אם רגע הדיוק הוא ב-23:30, אז כבר אציין את שני התאריכים, אבל אין זה אומר דבר על אורך ההיבט הכללי. זה יכול להיות עניין נקודתי שיורגש בעיקר באותו הלילה וקצת סביבו, וזה יכול להיות משהו רחב, ואז אכתוב שהוא משפיע לאורך ימים רבים סביב. יום לגביו אינני כותב דבר, הוא יום בו לא מתרחש היבט משמעותי מדויק בשמיים. אך כמובן שמה שקורה ביום סמוך, משפיע גם עליו, ולפעמים אפילו יותר.

FEBUARY 2024

 

גם בפייסבוק

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים לגבי מגוון נושאים. לחצו והירשמו ע"י סימון "עוקב/ת"עמי גוטמן בפייסבוק, שם אני כותב על אישים, על המדינה, העולם ועוד. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. בנוסף, קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש. בניגוד לפוסטים היומיים בפייסבוק, כאן באתר תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה, וכן להתכונן לכל החודש.

שתפו

רוצים לשתף חבר ? ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

ללמוד אסטרולוגיה

סדנת "פורטונה" – נקודת המזל תיפתח ב-8 בפברואר. במרץ ייפתחו קורסים בנושא אסטרולוגיה הוררית (מפות שאלה ואירוע), קורס התאמת מפות (סינסטרי), וקורס בנושא זוויות (אספקטים). קורס מתחילים ייפתח ב-1 באפריל. לחצו לפרטים.

 

ניתוח מצב השמיים – פברואר 2024

 

בפברואר כל הכוכבים ישרים ואין נסיגות. בחודשים האחרונים הכוכבים הלכו והתיישרו הדרגה, עד שהאחרון עשה זאת בימים האחרונים של ינואר. לכן תהליכים מתקדמים בתקופה זו, ופברואר לוקח אותנו קדימה לטוב ולרע. גם תהליכים לא טובים מתקדמים, אבל לפעמים צריך כבר לסיים משהו רע כדי שיהיה אפשר לפתוח במשהו חדש. כל זה קורה תחת יחסים בין כוכב יופיטר לסאטורן שלא מגיעים לכדי התהוות מלאה ודיוק מושלם (על-כן לא נמצאים בפירוט לימים), אך הם מספיק קרובים ומתקיימים כל החודש! (למעשה החלו להתקיים עוד בינואר). לפעמים זה מצביע על תהליך שכמעט וקורה (בעיקר תהליכי עבר), אבל לא מצליח להגיע למימוש מלא. ובכל זאת זה הזמן לתהליכים חדשים, ובעיקר לתכנון תהליכים חדשים. הסאטורן מייצג את ההיגיון, המציאות, המגבלות והמסגרת. ויופיטר מייצג חופש, רצון להרחיב ולגדול, ולנינוחות קלילה. היחסים בין הכוכבים עשויים להביא לאחת משתי אפשרויות:

אם הם פועלים טוב יחד, בהרמוניה וסינרגיה, אז נוכל לאזן בין הישן לחדש, בין המגבלות והחוקים לרצונות והשאיפות, נוכל לייצר תהליך סביר ומתון של צמיחה וקידום. זו היכולת לקחת קדימה תוך התחשבות באפשרי והסבלנות המספקת. זה לשאוף מעלה בלי לאבד אחיזה בקרקע המציאות. לכן דברים יתקדמו אט-אט בצורה אבולוציונית וחכמה שמתפתחת לאיטה, ומי שיפעל ככה יוכל להצליח לאורך זמן. רבים נמצאים בתהליך קידום ובנייה, ובתנאי שהם פועלים בצורה סבירה בלי הגזמות או קיצורי-דרך.

אבל אם הכוכבים פועלים רע יחד, אז האנרגיות שלהם מתנגשות. הצורך בחופש ועצמאות נתקל במגבלות מעיקות. השאיפות הגבוהות (אולי מדי) נתקלות בחסמים, ונוצרים תסכולים גדולים. לעתים תסכולים מובילים לצורך להשתחרר, ואז תיתכן החלטה אימפולסיבית או פריקת-עול. מקרים אלה יוצרים תחושת מחנק הולכת וגדלה, כשבמקרים רבים תתפוצץ כמו סיר לחץ. יש מי שנמצא תחת נטל גדול, עול או מצב קפוא שקשה להשתחרר ממנו. עתה הוא חש איתו קשה במיוחד, והצורך לפרוץ אותו עצום. ויש מי ששואף יותר מדי, ופועל בצורה לא אחראית, מסתכנת, אימפולסיבית, או צדקנית מדי. ואז הוא מגלה שזה רק מעמיק לו את הבעיה, יוצר מגבלה יותר גדולה. אל תהיו טיפשים שמשלמים את מחיר החיפזון, ההיסחפות, או אימפולסיביות מכל תסכול.

נסו לזהות באיזה מבין שתי האפשרויות הנ"ל אתם נמצאים. ונאמר שהתשובה אם אתם מושפעים לחיוב או שלילה, או כלל לא מושפעים משני הכוכבים האלה, תלויה במפת הלידה האישית שלכם. מי שיודע לקרוא מפת לידה, יידע לענות. אני מזכיר לכם שב-1 באפריל נפתח קורס ללימודי אסטרולוגיה למתחילים. בנוסף, במרץ נפתחים 3 קורסים למתקדמים בנושאים: אסטרולוגיה הוררית (מפות שאלה ואירוע), התאמת מפות (סינסטרי), וזוויות (אספקטים). וב-8 בפברואר נפתחת סדנת 4 מפגשים בנושא נקודת המזל (פורטונה) לפרטים לחצו כאן.

פברואר ישים דגש מיוחד עם נושאי מערכות יחסים בכלל, ורומנטיות בפרט. הוא חודש מצוין לניסיונות היכרות לפנויים/פניות, והוא יציף עניינים גם ביחסים קיימים. לפעמים זה מקדם, מחדש או מעמיק יחסים, ולפעמים זה לבקש לעסוק בכל מה שלא בסדר, ויש רצון לתקן, לנתק, או סתם להתלונן. קראו ב-5-6.2 וכן ב-21-22.2, האחד מייצג את מחצית החודש הראשונה, והשני את השנייה. באמצע יש לנו את ה-14.2 שכאילו מפריד בין החלקים, ויש שם אנרגיה מאד דרמטית, וזו הנקודה החשובה ביותר בחודש עבור רבים.

 

קישורים חשובים : 

 

לפניכם פירוט רב מאד לפי ימים, אל תדלגו (כל יום חשוב, וקראו לגביו בזמן המתאים). אל תקראו רק את הימים האדומים, ואל תחכו שאעלה תזכורת בפייסבוק. עשו לכם הרגל להיכנס יזום, ולקרוא בכל פעם על הכמה ימים הבאים. זכרו שההשפעה אינה בהכרח ביום הנרשם, ועשויה להיות רחבה יותר. אני מסמן לכם את היום בו קיים הדיוק של ההיבט בשמיים, אך לשמיים אין יומן, ולא קורה כלום בחצות הליל. לכן ההשפעה היא גם בימים סביב, ולעתים בהם יותר אפילו מיום הדיוק עצמו. יום שלא נרשם לגביו דבר, זה בגלל שלא קורה בו היבט מדויק בשמיים בין כוכבים. אך בהחלט מה שנרשם בימים על-ידו, עשוי להיות מאד מורגש:

2.2
מרקורי הרמוני לנפטון. חשיבה יצירתית, רכה, מלאת דמיון ויש גם השראה. אם-כי זה מה שעלול לעורר גם פנטזיות, מחשבות לא הגיוניות, או חרדות (סרטים בראש). לפעמים מקשה על כושר ההבעה, ומישהו אינו ברור. מצד שני יכולת לדבר בלי מילים, חשים זה את זה. חשיבה בפסים רגשיים לטוב ולרע.

5.2
מרקורי מפגש פלוטו. כמובן שהם אינם ממש נפגשים פיזית בשמיים, הכי רחוק מכך. מרקורי הוא הכוכב הקרוב ביותר במערכת השמש לשמש, והטמפרטורה בו עוברת את ה-400 מעלות צלזיוס. מכאן גם שמו בעברית: כוכב חמה. פלוטו לעומתו נמצא הכי רחוק במערכת השמש, והוא האחרון שממרחק כה רב, עדיין קשור בה ומסתובב סביבה. הטמפרטורה שלו מגיעה למינוס 240 מעלות. אבל הכל יחסי ושאלה של פרספקטיבה כפי שאיינשטיין היטיב לנסח, ולכן מנקודת מבטנו בכדור הארץ, הם נראים כנפגשים. בעצם הוא נמצאים באותה הזווית מולנו, כשאחד מסתיר את השני. ומה המשמעות?

קצת חפרתי לכם עם ידע אסטרונומי בניגוד לכתיבה שלי בד"כ. אבל בעצם ככה הסברתי מה המשמעות של המפגש הזה, מה הוא עושה: הוא חופר! קיים רצון לדעת, להעמיק ידע, למצוא שורש, לחקור, להבין, ואפילו לרגל או לגלות סוד. החשיבה מעמיקה, וזה טוב לפתרון חידה או בעיה, אך עלול להיות כפייתי אם המחשבות טורדניות או מטרידות מישהו אחר. ותרו על לדעת איפה היא הייתה, ונצלו כדי לתקן דבר-מה. זה ברמה הפיזית, של להבין למה איזה מכשיר התקלקל, ועד לרמה האינטלקטואלית עמוקה. בהרבה מעבדות קורה עכשיו מחקר אינטנסיבי פורה, גם אתם יכולים.

5-6.2
השמש וונוס על אותו הקו. חשיבות ההיבט היא מעצם אורכו. בימים אלו מדויק, אך למעשה משפיע מתחילת החודש ועד אחרי אמצעו. זמן זה ידגיש נושאי מערכות יחסים, תרבות פנאי ובילוי, well-being (רווחה נפשית), חומר וכסף, והצורך החברתי והבינאישי שלנו. אנחנו מבקשים לעסוק בחיבורים לנושאים הנ"ל, לטוב ורע, תלוי מה נמצא שם, אבל לא ניתן ולא נכון להתעלם מהם. הם זקוקים לשימת דגש והתייחסות. לפחות אחד מהנושאים מקבל דגש במהלך המחצית הראשונה של החודש. צאו, בלו, הכירו, ופנקו את עצמכם. אבל היזהרו מהגזמות בפינוק ושבירת הדיאטה.

7-8.2
מארס הרמוני לנפטון. היבט ארוך המשפיע על ימים רבים סביב. גישה רב-צדדית לדברים, באופן שלא מתעמת ישיר עם אגו גבוה. זה מחוכם יותר, עדין יותר, אך לעתים עלול להתבטא בצורה מניפולטיבית, ועד כדי אפשרות להונאות או שקרים. היזהרו מתכסיסים, אך היעזרו בדמיון והיצירתיות לפתור בעיות ומצבים. קיימות גמישות והשראה.

השמש וונוס שעדיין על אותו הקו (קראו ב-5-6.2), נמצאות עתה ביחסים עם כוכב אורנוס. לכן זה זמן שינוי. אנחנו פחות שלווים עם הדברים שהבנו או הכלנו קודם, ויש צורך עצמאי או מתמרד. יש איזה טמפרמנט, שיכול להתבטא בשיח קצר-רוח או בתזזיתיות, וכל מה שבין לעשות דרמה, ועד לחוות איזו חוויה מרגשת. יוצאים מהקופסה, ויש צורך להשתחרר ממגבלות. יש רצון לעשות משהו מיוחד, וכדאי. שברו שגרה עם פעילות מהנה, כי זה הצורך וניתן למלא אותו. אחרת חשים תסכול, ואז רבים במקום (גם מריבות יהיו).

8.2 בשעה 18:30
פתיחת סדנת נקודת המזל (פורטונה). קורס בין 4 מפגשים של שעתיים כל אחד בעלות 700 ₪, ומדי יום חמישי. לפרטים לחצו על התמונה:

10.2
מרקורי ביחסים עם יופיטר וסאטורן. יש מרחק בין הרצון לאפשרי, ותלוי אם נדע לאזן ולקבל (קראו שוב את פסקת הפתיחה, היא רלוונטית מאד בימים אלו). אם כן, אפשר לפעול בגישה מעשית, פרגמטית, ולקדם לאט בסבלנות את המטרות. אם לא, קיים תסכול, שכן רוצים בגדול, אבל זה בגדול מדי ביחס למגבלות. רוצים חופש, אבל יש חובות. חושבים באופטימיות, אבל משהו עוצר, מגבלה אובייקטיבית או שנכנס איזה פחד, וכן הלאה. הנכון יהיה להבין קודם מהי המציאות, להכיל בלי לשפוט אותה, ואז למצוא דרך חכמה לטפל בדברים. סביב יום זה ניתן.

13.2
ונוס הרמונית לנפטון. רגישות, והיא יכולה ללכת לשני כיוונים. מצד אחד אפשרית רכות, רומנטיקה, כושר הזדהות ויכולת הכלה של אדם אחר. אמפתיה וצורך בקרבה בינאישית. מצד שני הרגש עלול לגרום אומללות אם יש נושא כואב. ואז תיתכן פגיעות, חוסר הבנה רגשי, או תחושות בלבול. בכל מקרה זה רגש גבוה וחשוף, ותלוי מהן הנסיבות סביבו. מגביר צד יצירתי אצל יצירתיים. אך שימו-לב שההיבט של מחר (שכמובן משפיע גם היום), הוא ההיפך מרכות. לכן יהיו אנשים שסובלים מאירוע או התנהגות קיצונית, וזו תהיה הסיבה שהרגש מתעורר (האמפתי לנפגע, או הפגיע שלנו).

14.2
מארס מפגש פלוטו
. משפיע לאורך מספר ימים סביב. אלו שני כוכבים חסרי חמלה, ולכן תיתכן התנהגות אכזרית, או אירוע קשה שקורה. האגו מאד גבוה ומדבר, ומישהו עלול לפעול בצורה קיצונית. זה יכול לנבוע מתחרותיות, קנאה, נקמה, רצון לנצח או לכבוש, שתלטנות, או פגיעה. ואם מישהו נפגע, כדאי לדעת שחיה פצועה היא הכי מסוכנת (שימו לב שגם ההיבט של אתמול, ה-13.2, עדיין פועל). בכל מקרה זו אנרגיה עוצמתית מאד, ואז לפעמים המטרה מקדשת את האמצעים. מצד שני אותה עוצמה עשויה להביא יכולת לפעול בהרבה כוח, שאם מנצלים אותו לחיוב, אפשר לקדם מטרה חשובה. זה כוח פיזי וכוח התמודדות. אם-כי מי שזה פועל נגדו, זה עלול להיות כוח נגדו, ואז הוא נכתש תחתיו. במקרה כזה זה הרסני, וצריך לשמור על הבריאות בין היתר. היזהרו מאנשים או אירועים אלימים, טרור או פשע. יש באנרגיה הזו גם מניפולטיביות, ולכן לא תמיד שמים לב איך השני פועל, או מה מתרחש מתחת לקרקע בלי שנרגיש. הצד השני של אותו המטבע נותן לנו יכולת אסטרטגית חכמה והתמדה, שאנחנו פועלים בתחבולה, עורמה, או תוכנית מחוכמת. רק ודאו עם עצמכם שאינכם פוגעניים מדי, ושזכרתם לחוש את האחר (רבים ישכחו). לחצו על התמונה וקראו בהרחבה:

15.2
מרקורי הרמוני לכירון. יכולת למידה או לבצע עבודה טובה, מתוך ראיית פרטים, היגיון, לוגיקה, ריכוז, כושר הבחנה, ואחריות לחובות והמשימות. בגלל אותן הסיבות יש גם נטייה ביקורתית, ושימו לב שהיא בונה ולא קטנונית או קנטרנית. טוב לתהליכי בקרה ולימוד, לתקשורת עניינית ועיסוק בדברים מעשיים. לעתים התייחסות מיוחדת להיגיינה, דיאטה או בריאות, ולפעמים על רקע בעיה.

16-17.2
מרקורי שלילי לאורנוס. כל מה שבין חוסר שקט ומנוחה פנימיים ועד התפרצויות קולניות. הרבה מחשבות בראש, ונטייה קצת אימפולסיבית. לכן מומלץ להימנע מהחלטות נמהרות. חוסר סבלנות, ויתכן קושי לישון בליל שישי, או שמבלים עד מאוחר והכל בקצב גבוה. ביחסים בינאישיים שמרו על כבוד, כי קיימת נטייה להתנגד לדעה של אחר או לעשות דרמטיזציה. מחפשים חוויות ומוסיפים עניין. היזהרו מחוסר טקט, תקריות ותאונות. על הפן החיובי החשיבה יצירתית ומהירה, ומישהו שולף בדיחה שנונה או רעיון.

ונוס מפגש פלוטו. עומק רב ביחסים ורגשות. אם יש אהבה, וביחסים טובים בכלל, זה זמן שמחבר ומקרב מאד. אבל אם יש בעיות, זמן זה ידגיש אותן. קשה לשחרר את מה שמרגישים או את זה שאוהבים. ואז יש אהבה חזקה או חונקת, גישה מקרבת או שתלטנית וכפייתית. רגשות מאד חזקים ועד כפייתיים, ותלוי אם הם חיוביים או שליליים. כשאין אהבה אפשרית תחושת בדידות קשה. לפעמים סביב ימים אלה נגמרת אהבה. רגשות קנאה, תחרותיות, רכושנות, וצורך להשיג או לנצח. לפעמים הדגש הוא על עניין חומרי. הימנעו מאובססיות, המעורבות הרגשית כה גבוהה שמאבדים פרופורציות. אבל הרבה פעמים זו מעורבות אכפתית ואוהבת, ובכלל יש סיכוי שההיבט בשמיים יהיה חיובי, אם רק זוכרים להקשיב לאזהרות לעיל של "מרקורי שלילי אורנוס". בליל שישי הכל מודגש, ובשבת יתכנו המחשבות פנימיות רבות, רציניות, לפעמים כבדות, בעיקר למי שנמצא תחת ההשפעה השלילית שתוארה.

19.2 בשעה 6:13 בבוקר
השמש תעבור לאזור שמיימי דגים. תינוקות שייוולדו עד השעה 6:12, הם בני מזל דלי, ואלו שייוולדו החל מ-6:13, הם בני מזל דגים. שימו-💖 שבכל שנה המזל מתחלף בזמן מעט אחר.

השמש שעברה לדגים, מייצרת יחסים עם פלוטו (גם מחר זה מדויק, וכמובן קיים גם בימים סביב). זו עוצמה והיא עלולה לייצר גישה כפייתית בלתי מתפשרת, אך היא גם נותנת כוח לביצוע ויכולת התמדה.

21.2
מרקורי ביחסים עם נפטון. נותן דמיון שיכול להיות יצרתי, ויכול לתת השראה או חזון. החיובי הוא שיש פשרנות, גמישות, ורגישות. אבל החשיבה עלולה להיות פחות הגיונית. לפעמים חוסר הבנה הדדי או פגיעה בכושר הריכוז (היזהרו בכביש). היזהרו במיוחד בשעות הבוקר, הזמן קצת נמרח או מהורהרים. החשיבה בפסים רגשיים ואינטואיטיבית.

21-22.2
ונוס מפגש מארס. היבט ארוך שמתקיים בכל המחצית השנייה של פברואר (ומכאן חשיבותו). מדגיש את נושא מערכות היחסים השונות שלנו, ובעיקר מה שבינו לבינה. תחת המפגש השמיימי הזה, ייווצרו או יתרחבו הרבה מערכות יחסים בכלל ורומנטיות בעיקר, ולעומת-זאת אחרות ייפגעו. ישנה הרבה התייחסות לנושא היחסים, ולכן רוצים בהם באופן שמגדיל יחסים, או מתרגשים מהם, אך גם מתרגשים ולוקחים ללב ואישית כל חוסר נוחות ומילה שנאמרת. הרבה מיניות והרבה אגו. הנטייה של מתחים בינאישיים לפרוץ, ויש נטייה כללית לפעול ולקחת יוזמה ביחסים בפרט, אך בכל נושא בכלל. יש כאן צורך בבני-אדם אחרים, אבל לעתים יהיה קושי להתפשר. טוב לחיבורים חדשים, ופחות מוצלח ליחסים שסובלים מבעיות. אם-כי יש אפשרות להכניס קצת אקשן ליחסים שסובלים משחיקה ושעמום. נסו לשמור על קור-רוח וסבלנות בעיקר בבוקר יום ה'.

23-24.2
מרקורי על הקו של פלוטו. צורת חשיבה חופרת או חוקרת. נטייה להעמיק ולחפש תשובות, לפעמים זה מציק למישהו או טורדני לעצמנו. מצד שני יכולת להגיע לפתרונות או תובנות. במוצ"ש נוכל להקליל עם ההיבט של היום הבא:

25.2
ונוס שלילית ליופיטר וסאטורן מעורב. צורך לבלות, להתעצל, ליהנות, ואם אנחנו נדרשים לחזור למשימות סיזיפיות של שבוע עבודה חדש, זה עלול להיות מתסכל במיוחד. נסו לעשות משהו נחמד בהפסקת הצהריים או בערב (וגם במוצ"ש לפני-כן יכול להיות כדאי). הנטייה קצת אימפולסיבית, והמשמעת העצמית ירודה. זה עלול לגרום למועקה או תוצאות שליליות ותחושת מגבלה.

26-27.2
מארס שלילי ליופיטר וסאטורן מעורב. סביב ימים אלה לחצים מתפרצים. לפעמים מכילים תחת תסכול או תחושת מגבלה, אך מדובר בתהליך שבסופו יש נטייה לשחרר או להשתחרר. זה קצת סיר לחץ, וצריך להיזהר שמא התאפקות לא תוביל להתפרצות חזקה. כדאי לעשות משהו משחרר ונחמד בערב, אחרי יום עבודה תובעני. מי שינצל לחיוב אנרגיה זו, יוכל לקדם באומץ או חוכמה מהלכים, תוך שהוא עושה זאת באחריות וזהירות יחסיים. זו חדשנות והרחבה תוך שמירה על הכללים וההיגיון.

28.2
שמש, מרקורי וסאטורן במפגש מסלולים. יהיו מקרים בהם בזמן זה מתמודדים עם התוצאות של כל ההתנהלויות שקדמו. עם התסכולים או ההתפרצויות, הנמהרות או המגבלות. יהיה מי שיקבל קידום או אחריות נוספת לכתפיו, אך יהיה מי שיתמודד עם מציאות לא נוחה. זמן זה חושף אותנו למציאות כמו שהיא, או שמסתכלים פתאום במראה. לכן לפעמים זה הבנת מגבלות הכוח וגישה הגיונית-מעשית לדברים. לעתים חשיבה פסימית, ואפשר שקורים דברים שליליים. והרי אומרים שפסימיסט הוא בעצם ריאליסט. זו אנרגיה כבדה ועד כדי מדכאת בחלק מהמקרים. אך זו גם רצינות שמאפשרת לפעול בבקרה ומשמעת עצמית. לעתים ביקורת רבה על אחרים, ונטייה לחנך. רואים פרטים, ולכן זו עין בוחנת כלפי האחר, אך לא מפספסים את אלוהים שנמצא בפרטים הקטנים. שימו-לב שאינכם קטנוניים בעקבות כך. גישה אחראית, סבלנית, מתמידה, ורצינית אפשרית עתה, והיא תוביל להיבט שמגיע לדיוק מחר:

29.2
מרקורי הרמוני ליופיטר. היום יכול לבוא רעיון איך לפתור את הבעיות, לקדם משהו, או שסתם חשים יותר אופטימיים. אולי מחפשים מידע נוסף, קשובים יותר או פותחים אופקים. לעתים זה הצורך להשמיע.

נאחל שקט וחודש טוב !

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

שלח לחבר או שתף את המאמר:

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יוני 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל