050-7881995

קורונה לנצח ?

ד' = 4, וזה דלתא. קיבלנו את זן הדלתא בגל 4. מה יהיה הזן הבא? האם יפרוץ ב-ה' הידיעה? ומה צפוי בראש-השנה? האם קורונה זה לנצח? ואפשר לדבר כבר על פסח? אז לפני שאתם מתעצבנים רצח (!), כדאי שאני אפסיק עם החרוזים, ונדבר תכלס בלי משחקי מילים.

במאמר האחרון שפורסם בתחילתו של הגל לפני כחודש כתבתי (21.6.21): "שהזמן הקרוב אכן עלול להיות קצת יותר מלחיץ, אבל לא נחזור לרמות שהיינו בהן, לא אפילו קרוב לכך…יתכן שהממשלה תחליט על הגבלות מסוימות, כצעדי מנע. אבל לא נראה תחלואה גבוהה…בכל-זאת, בשבועות הקרובים בעיקר לטסים לחו”ל כדאי לקחת בחשבון שינויים בהוראות". ביקשתי להרגיע, והערכתי שראש השנה יעבור בסדר. הפרופורציות חשובות, ולא צריך להיבהל מדי. אבל יתכן שהרגעתי מדי, יתכן שגם הקורונה כאן לזמן ממושך יותר, וצריך לדייק את הדברים:

חיסון פייזר

ראשית אדגיש שהחיסון יעיל. מפת האירוע של החיסון של פייזר הראתה זאת לפי עקרונות האסטרולוגיה ההוררית. ב-8.12.2020 בשעה 06:31 בעיר קובנטרי שבבריטניה החל מבצע החיסונים העולמי של פייזר כשמתחסנת ראשונה בעולם קיבלה את החיסון. יומיים לאחר מכן (ב-10.12.2020) פרסמתי מאמר על יעילות החיסון (לחצו למאמר המקורי) לפי מפה הוררית לרגע תחילת מבצע החיסונים. כתבתי שהחיסון יעיל והוא הוא הפתרון למגפה. כתבתי גם שיתכן בעתיד זן חדש של קורונה שהחיסון מעט פחות יעיל לגביו. צריך להדגיש, החיסון הוא עדיין התשובה, גם אם יעודכן בהמשך, וגם אם נזדקק למנה שלישית. גם אם עדיין נדבקים, החיסון מונע תחלואה קשה.

 

ללמוד אסטרולוגיה
לחצ/י לפרטים


 

תחלואה קשה

יש עכשיו לחץ, ועל זה נכתב לכם. אבל זה יותר לחץ מאשר בעיות אובייקטיביות. כרגע יש כמה עשרות חולים קשה, וגם אם המספר הזה יעלה קצת, הוא לא יגיע למספרים שהיו. גם לא נספור מדי יום מתים רבים כבעבר, אפילו לא קרוב לכך. בקבוצות הסיכון בישראל המועדות לתחלואה קשה ועד מוות יש כ-90% מחוסנים. הבעיה העיקרית היא עם ה-10% הלא מחוסנים (בקבוצות הסיכון), שמהווים כרגע כמחצית מהתחלואה הקשה. מי שאינו מחוסן צריך מאד להיזהר בתקופה הנוכחית. מי שכן מחוסן גם צריך להיזהר, אבל לשמור על פרופורציה. החרדה מיותרת.

חרדה מיותרת

אינני יודע מה יהיו החלטות הממשלה המדויקות, זה נתון לשיקול דעתה ולבחירה החופשית שלה. אבל מצב שמיים מרמז שההגבלות לא יהיו דרמטיות מדי, וסביר שלא יגיעו לכדי סגרים בשלב זה (רחוק מכך). גם אין סיבה אמיתית ללחץ, והחרדה מיותרת. אם נקפיד על זהירות, על מסכות ליד אנשים בחללים סגורים, ובעיקר נשמור על הלא מחוסנים שבקבוצות הסיכון, זה יספיק. זה לא שהקורונה תיעלם. מומחים טוענים שהיא כאן לשנים. אבל היא בסה"כ עוד מחלה שצריך לחיות לצדה, כפי שאנחנו חיים לצד המון מחלות אחרות. החיסון יעיל לרוב מוחלט של האנשים, שלא צפוי להסתבך מדי גם אם כן יחלה מעט. הנכון יהיה לתת לחיים להימשך במסלולם, במיוחד נוכח הקשיים הכלכליים הצפויים. הקורונה הכלכלית היא עדיין המגפה העיקרית. ואחרי שאמרנו את זה, הייתי ממליץ לכם לחשוב פעמיים לפני נסיעה לחו"ל.

חו"ל

במאמר הקודם כתבתי לכם שבעיקר הטסים לחו"ל צריכים לקחת בחשבון שינוי בהוראות, ואלו משתנות חדשות לבקרים. אבל זה לא רק זה. ישראלים רבים יצאו חיוביים לקורונה לפני העלייה למטוס בדרך ארצה, ונאלצים להישאר בבידוד ארוך בחו"ל. זה יכול להגיע לשבועות ארוכים, זה עלויות וזה ניתוק מהבית. הסיכון כרגע גדול מדי בחו"ל, גם אם הוא לא סיכון בריאותי גדול. יש מדינות שלא ייתנו לכם לעלות על מטוס אפילו כשתחזור תוצאה שלילית לקורונה, ודורשים עוד 21 ימי בידוד. לא נעים. אתם עלולים שלא לחזור לארץ לחגים.

החגים

להערכתי לא יהיה סגר, ונחגוג את ראש השנה כמו שצריך. אבל זה לא אומר שלא תהיה בכלל קורונה. עלינו ללמוד לחיות עם המחלה, ולא לחשוב לנצח את המחלה. נראה שבסתיו זה יהיה הכיוון. אבל במרכז החורף (בין סוף 2021 ותחילת 2022), שוב יתכנו יותר הגבלות. ובכל-זאת גם כאן צריך לשים בפרופורציה, זה יהיה נקודתי וקצר. עוד נדבר על זה יותר לכשנתקרב.

חזרה לאולפן הקורונה

עמי גוטמן – אסטרולוג

שלח לחבר או שתף את המאמר:

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יולי 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל