050-7881995

מצב שמיים – היבטים עיקריים

אני מעדכן בבלוג בפייסבוק בכל כמה ימים מה אומרים הכוכבים לגבי מגוון נושאים (לחצו והירשמו ע"י סימון לייק). כותב על אישים, על המדינה, העולם ועוד. ניתן גם לקרוא בדיעבד. אני מעולם לא מוחק מהפייסבוק, והפוסטים מופיעים עם תאריכם המקורי. בנוסף, קראו גם את מדור תחזיות.

מטרת חלק זה היא לספר לכם בכלליות על מצב הכוכבים כל החודש ! בניגוד לפוסטים היומיים, כאן תמצאו הסבר מקצועי על מהלך שמיים שמפרט משמעויות, ומאפשר למי שרוצה, להבין קצת יותר אסטרולוגיה.

קורס לימודי אסטרולוגיה

לחצו כאן לפרטים נוספים אודות הקורסים ולהרשמה

 

רוצים לשתף חבר ? ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

 

ניתוח מצב השמיים – פברואר 2021

 

חודש טוב או חודש רע? תלוי לגבי מה ומי! למדינת ישראל פברואר יביא הקלה משמעותית, ולכל אחד לפי מפת הלידה האישית שלו. אבל כללית אין מהומת אלוהים בשמיים כפי שהיה בינואר. תפקיד התחזית החודשית הוא לספר לכם על סוג האנרגיה המתקיים, ולא לקבוע טוב או רע. כשמתחשבים בסוג האנרגיה, כשיש מודעות וגם תכנון, אפשר לשפר מאד את הימים שלנו. למשל בפברואר מרקורי בנסיגה. אישית מעולם לא התרגשתי מעצם הנסיגה. נכון שלפעמים מרקורי בנסיגתו "נתקל" בכוכבים נוספים יותר בעייתיים, אך הוא לכשעצמו אינו נורא. אם זוכרים להתחשב בהמלצות לתקופה, לרוב עוברים אותה יחסית קל (אמצו במיוחד את המפורט בשבעת הסעיפים שבפסקה הראשונה בפוסט "עומק החקירה ⭐ כעומק הנסיגה".

עוד דבר שילווה את כל החודש, וכך גם את חצי השנה שלאחריו, הוא יחסים מתוחים בין הכוכבים סאטורן ואורנוס (אליהם יצטרף האסטרואיד כירון). כמובן לא כולם יושפעו מהם, אבל עקרונית זה היבט מתח, ולכן ניתן לקטלג כ"לא טוב". ובכל-זאת לא תמיד זה כזה רע. ההיבט בין הכוכבים מבטא קונפליקט בין הצורך ביציבות, שימור מסגרות, הליכה בתלם, ושמירה על חוקים, ובין הצורך להתחדש, ללכת קדימה, לפרוץ בעיות שנסחבות, להתמרד ולהתנגד מול מי ומה שמגביל. לפעמים זה מאפשר לנו ללכת קדימה כי באמת צריך, ולפעמים זה לשבור מסגרת טובה שמגנה עלינו. יש גם מקרים שמסגרת כלשהי נשברת מבלי שהייתה לנו שליטה על כך (אובדת הבריאות, הפרנסה, נפרדים מאיתנו, וכדומה). אבל הדבר החשוב הוא שנבין כי המתח הזה, עלול לגרום לנו לעשות שטויות, או לפעול בצורה לא שקולה. הנטייה חדה מדי, וכדאי פשוט לדעת שאי-אפשר כרגע לפתור את המתח. למשל צריך לחזור לעבוד, ולא בא. זה טוב או רע? זה אולי לא נוח, אבל המלצתי לכם להפסיק לחשוב במושגים של טוב ורע. הנכון הוא להבין איך מאזנים בין הקצוות, איך ממתנים את המתח שבחיינו. כשיש מודעות שאנחנו פועלים בקיצון, הבנה שיש מתח שקשה לגשר עליו, ונטייה לטפל בדברים בצורה לא הרמונית, אפשר לשפר התנהלות. זו מטרת השימוש באסטרולוגיה.

בתאריך ה-17.2 ההיבט בין סאטורן ואורנוס מדויק (קראו שם), אך הוא מתקיים ולא ניתק עד יולי, וחוזר בדצמבר. הוא הסיפור של 2021 כולה. לפיכך הוקדש לו מאמר שכדאי לשמור: "ערעור מסגרות ועל מסגרות" .

קישורים חשובים:

  1. ללמוד אסטרולוגיה – פרטים והרשמה לקורסים
  2. מרקורי בנסיגה 
  3. "ערעור מסגרות ועל מסגרות" -הסיפור של 2021
  4. תחזית בחירות 2021 (חדש)

לפניכם הפירוט לימים, אך זכרו שההשפעה עשויה להיות בימים הסמוכים. לא תמיד ההיבט מורגש ביום של הדיוק שלו, או לא רק בו:

1.2
מרקורי בנסיגה (לחצו לקרוא על כך) במזל דלי, איתו נמצאים השמש, יופיטר, וסאטורן גם הם במזל דלי. וביום זה מצטרפת אליהם ונוס גם היא לדלי. זו הרבה אנרגיה דליית שהולכת ללוות אותנו. זמן שינויים, יציאה מהקופסה, חוסר סבלנות, מרדנות או הליכה קדימה, חדשנות וטכנולוגיה. אבל ונוס שמצטרפת ביום זה, מדגישה את השינוי במערכות היחסים, רכוש, וענייני ביטוי עצמי. זו ונוס שמאד לא מתאים לה סגר ומגבלות, והיא שואפת להשתחרר גם מאנשים שסוגרים עלינו (הערה: אין הכוונה שההשפעה היא דווקא על מזל דלי, ההשפעה היא בהתאם לכל המפה).

שמש שלילית למארס. היבט ארוך שהחל בימים האחרונים של ינואר, וילווה עד ה-7 בפברואר (אך היום מדויק). הרבה אנרגיה, ובמיוחד על רקע ריכוז הכוכבים בדלי, היא עלולה להיות חסרת סבלנות, מרדנית, ומתנגדת. לפעמים זה הכוח להניע, לפעול ולהזיז דברים. שימו לב שאינכם עושים פעילות מסוכנת. מעצבנות ועד אלימות, הנטייה אגרסיבית וחסרים רוך ואמפתיה. "אש" פיזית ומטאפורית. אל תדליקו אוטובוסים בבני-ברק, אבל שימו גם לב לאש שנדלקת לא בכוונה. על רקע נסיגת מרקורי שהחלה, תקלות עלולות ליצור דרמה וסכנה.

6.2
ונוס בצמידות לסאטורן, וביחסים עם כירון ואורנוס. ימים רציניים, מתוחים, ולא ניתן לקבור את הבעיות מתחת לפני השטח. זהו קונפליקט גדול בין הצורך ביציבות (לרוב מסגרת יחסים או פיננסית), לבין הצורך להיפטר מעולן. אחרי ימים של חפירות (לאדם אחר, הוא לנו, או עצמיות), מרגישים המון עול, לחץ שמופעל, כובד או קרירות. יהיו מקרים בהם יחסים יתקררו עד כדי פרידות (היזהרו במיוחד בשישי-שבת). אלו ימים של חשבון-נפש, או האשמת השני, אבל לא של בת-יענה. אנחנו ערים לסיבות הרציונליות שעושות אותנו לא מרוצים, ומתקשים להכיל אחר או להבין רגש, גם שלנו. זה זמן שלא עושים בו הנחות, לא לעצמנו ולא לאחרים, ולעתים המחיר המלא כבד. לפעמים זה הבנק (או גורם פיננסי) שלא עושה לנו הנחות, וסוגר את הברז הכספי.

ונוס תתקדם בתוך כמה ימים, אך הקונסטלציה של סאטורן-אורנוס-כירון מלווה כל החודש, והיא לא ניתקת עד יולי (כולל). זהו הסיפור העיקרי של שנת 2021. ומה המשמעות? קראו ב-17.2, יום בו ההיבט בין סאטורן לאורנוס מדויק.

8.2
מרקורי הנסוג בקו אחיד עם השמש, ויחסים עם נפטון. מגביר את כל תופעות הנסיגה (לחצו לקריאה). חוסר סדר וחוסר פוקוס. כל רגע דברים משתנים, מדברים קטנים כמו לו"ז או בקשות של הבוס, ועד גדולים כמו עמדות ואירועים מפתיעים שטורפים את הקלפים (או סתם מחייבים שינוי כלשהו). לכן יתכן הרבה בלבול, יתכן שמידע שמגיע אינו אמין, או שלא יודעים למה להאמין. מפייק-ניוז, סיפור שמישהו מנסה למכור לנו, ועד סרטים שאנחנו עושים לעצמנו בראש. הפרעות מכל סוג (הילדים, בשינה, או הטלפון שמצלצל כשניסינו להתרכז במשהו). תקלות ושיבושים. הימנעו מרכישות, מאנשי-כירות, מאשליות, ומקבלת החלטות. לפעמים שוכחים פרט חשוב שדופק תוכנית, ולפעמים שוכחים פרט קטן. זה לחפש את המשקפיים שנמצאים בכלל על הראש, וזה בעיות עם משלוח הטייק-אווי.

9.2
סאטורן הרמוני לכירון. טיפול בבעיה כואבת ושורשית. לפעמים זו התמודדות בריאה, ובהרבה מקרים תהיה העמקה של הפצע. זה יכול להיות פסיכולוגי-נפשי, עניין בריאותי, או קושי עם מסגרת בחיינו (לרוב יחסים או חומרית/כספית). גם אורנוס מעורב, וזה הסיפור הגדול. קראו ב-17.2.

10.2
ירח במפגש עם סאטורן, מפעיל את ההיבט של ה-17.2. יום כבד או מתוח.

מרקורי הנסוג שלילי למארס. לא שומרים בבטן, ולכן לעתים זה פשוט לצעוק. אגרסיביות, עצבנות, וסכנת תאונות. בצורה העדינה זה פשוט להתבטא בלי להתחבא. מדגיש את כל מה שנסיגת מרקורי מביאה (לחצו לקריאה). קונפליקטים על רקע רעיונות, דעות, ומחשבות. האינטרנט לא זז או וואטספ שנשלח בקבוצה הלא נכונה, ושאר שיבושים ותקלות מעצבנות.

11.2
ונוס מפגש יופיטר. היבט אופטימי, יכולת לשמוח וליהנות בחברה ויחסים בינאישיים. נכונות להיפתח ולהתערות. אומץ לקחת יוזמה ביחסים ובנושאי כספים. אבל זה לא מבטיח הצלחה או זרימה. לכן, על רקע "הכל בחוץ" שתואר יום קודם, יתכן שזה האומץ גם לצעוק, לריב, להתנגד או לעמוד על שלכם. עושים תוכניות, אך לא תמיד זה מספיק זהיר. יום שמתאים לפעילות קלילה ופאן.

13.2
מרקורי נסוג במפגש עם ונוס. מדברים על זה, מלבנים בעיות, מוציאים את מה שעל הלב, וצורך רב בתקשורת ושיחות. זמן טוב לדבר עם חבר/ה קרוב/ה. אפשר למצוא אוזן קשבת, כתף תומכת, אבל קשה להגיע להבנה מלאה. מרקורי נסוג וזה עוד לא הזמן לפתור לחלוטין את כל הבעיות. אבל האנרגיה כבר יותר רכה ומכילה, ויש יותר רצון רגשי להתחבר. זהו יום טוב במיוחד לדברים הקלילים, לבילוי נחמד, להזמין אוכל או לראות סרט טוב יחד וכדומה. היזהרו רק מרכילות, כי יש נטייה, ולא הכל אמת, או שהוא עלול לקלקל אח"כ. יום לדמיון והשראה, לחלום קצת בהקיץ, או לעסוק ביצירה/אומנות.

14.2
מרקורי הנסוג נצמד עתה ליופיטר. שמחה, אופטימיות (לא תמיד זהירה), רצון מחודש לפתוח דף חדש, להאמין, או לרצות יותר. מרקורי נמצא בהאטה לקראת סיום הנסיגה, וינוע שוב לקדימה חזרה לזרועות יופיטר. לכן ההיבט יחזור ב-5 במרץ (וישפיע עד ה-10.3), ולמעשה לא ממש ניתק לאורך כל התקופה מעתה. זה יכול לפתוח את הפרספקטיבה, לתת לנו רעיונות חדשים איך להתמודד עם מצבים והחיים. זה נותן אומץ ואמונה, ונכונות לצאת קצת מהשלולית של עצמנו (כפי שאולי היה בתחילת הנסיגה). הסכנה היא אופטימיות יתר, נטייה להמר או לסכן, ופספוס של הפרטים הקטנים. על רקע יחסי סאטורן-אורנוס המתוארים לכם ב-17.2, לפעמים זה האומץ לשבור מסגרות, לערער על ההכרח בהן. קראו גם על חצייה השני של תקופת מרקורי בנסיגה. חלק זה הוסבר בהרחבה בפוסט "עומק החקירה ⭐ כעומק הנסיגה" (לחצו לקריאה).

מארס חיובי לנפטון. מחזק ותורם למה שנכתב ב-13.2. יכולת לפעול עדין יותר, אך חכם. מרגיע ומרכך את האגו שלפעמים מקלקל, גישה נוחה, תורם ליצירה, השראה ודמיון. לפעמים אלו מנוצלים למניפולציות ועד שקרים ממש. היזהרו מהונאות ובגידות (מרמה והפרת אמונים). כוונו לחיובי, יש אפשרות לקרב ולהתקרב.

17.2
סאטורן ואורנוס ביחסים מתוחים
. זה הסיפור של השנה 2021. ההיבט שמלווה כל החודש, יימשך עד יולי (כולל), יינתק באוגוסט ויחזור שוב לביקור (קצר יותר) בדצמבר וינואר. אולי אז ישלים תהליכים שיתבשלו בחצי השנה הקרובה. ביום זה מדויק (17.2), ומקבל חיזוק נוסף מהירח.

ערעור מסגרות או ערעור על המסגרות. כלומר או שמסגרות ותיקות מתערערות בחיינו, או שלנו לא נוח איתן, ואנו מערערים עליהן ודורשים שינוי. על ההיבט החשוב ביותר השנה, שישפיע על כולה, לחצו ועברו למאמר:

"ערעור מסגרות ועל מסגרות"

ונוס ביחסים עם נפטון. רגישות, רגשנות, רכות ולפעמים היא פגיעות. רומנטיקה או אומללות –הרבה רגש. טוב ליצירה, השראה, וצריכת תרבות. רוצים להתפנק, ולפעמים זו צריכה דווקא של קלוריות.

18.2 בשעה 12:44 (צהריים)
השמש תעבור לאזור שמיימי דגים. תינוקות שייוולדו עד השעה 12:43, הם בני מזל דלי, ואלו שייוולדו החל מ-12:44, הם בני מזל דגים. שימו-💖 שבכל שנה המזל מתחלף בזמן מעט אחר.

19.2
ונוס שלילית למארס. מתח במערכות יחסים. בעיקר חוסר הסכמה וחוסר הבנה בין גברים לנשים (אך לא רק). אגו משחק תפקיד, וכשמרקורי בנסיגה (עדיין), הוא מייצר המון חוסר הבנה. ממהרים להיפגע. משפיע בכל הימים סביב.

21.2 בשעה 2:52 (לפנות בוקר)
מרקורי מסיים את נסיגתו. מרגע זה ניתן להתחיל דברים, כמו להגיש מסמכים, לראות רכב או דירה לקנייה, ללכת לראיון עבודה, לצאת לדייט או אפילו להתחיל סתם שיחה בטינדר, וכדומה. אך קחו בחשבון ששאר השפעות הנסיגה עדיין מתקיימות לעוד כמה ימים, ובמיוחד שימו לב לסעיף 7 בפוסט שייוחד לנסיגה: "עומק החקירה ⭐ כעומק הנסיגה" (לחצו לקריאה).

24-25.2
מארס ופלוטו הרמוניים במזלות אדמה. משפיע לאורך ימים רבים. כוח! עוצמה, לרוב שקטה, ויכולת להתמיד ולרוץ למרחקים ארוכים. זו היכולת להתמודד עם בעיות, וגם לבנות תוכניות חדשות ולממש. גישה רציונלית, מעשית ורצינית. על רקע יחסי סאטורן-אורנוס, יתכן שזו התמודדות גדולה עם מתחים גדולים.

בלילה בין התאריכים הירח מפעיל את הקונסטלציה של סאטורן-אורנוס-כירון. בימים אלה גם השמש מפעילה אותם, כך שהכל מדגיש גם את ההיבט הזה שתואר ב-17.2. ערעור מסגרות או ערעור על המסגרות.

28.2
משולש הרמוני בשמיים בין הירח, מארס ולפלוטו במזלות אדמה. מחזק את ההיבט של מארס-פלוטו שתואר ב-24-25.2.

1.3
נפתחים קורסים ללימוד אסטרולוגיה בהנחייתי. אפשר להצטרף בזום או להגיע (שיעור ראשון ללא התחייבות). לפרטים והרשמה לחצו כאן.

רוצים לשתף חבר ? ניתן לשלוח את התחזית החודשית למי שתרצו דרך הוואטספ, מייל, או לשתף דרך הפייסבוק. כך גם לגבי כל עמוד אחר באתר. איך שולחים ומשתפים? בתחתית כל עמוד יש כפתורים עם סמלי אפשרויות השליחה. בחרו את הדרך הנוחה לכם, לחצו ושלחו. נוח וקל.

שנה טובה לכולכם !

אזהרת ירח שחור/בטל :

אני לא מפרסם זמנים בהם הירח לא יוצר היבטים, או בכינויו האחרים: ירח שחור/ בטל/ Void, ואני מציע לכם לא להסתמך ולפעול על-פיו בעניינים חשובים. הסיבה היא שזה מידע חלקי ומעוות, נכון שלא מומלצות התחלות חדשות בזמן ירח שלא יוצר היבטים, אך גרוע פי כמה להתחיל דבר חדש בירח שיוצר היבטים קשים, לפעמים רק קשים. כל רגע הוא ייחודי, וצריך לנתח ברצינות ויסודיות את כל מצב השמיים כדי להכריע על זמן טוב. כשמדובר בדבר חשוב, כמו בחירת תאריך חתונה, ביצוע טיפול רפואי, או מועד פתיחת עסק, כדאי מאד לפנות לאסטרולוג שמתמחה באסטרולוגיה הוררית**, גלו עוד על בחירת תאריך טוב, או התקשרו 050-7881995 לפרטים.

 

שלח לחבר או שתף את המאמר:

קורסים באסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה

לחצו לפרטים

חרבות ברזל

אולפן המלחמה

לחצו לקריאה

תחזית יולי 2024

לחצו לקריאה

תחזית שנתית תשפ"ד

לחצו לקריאה

והקשר לכל מזל

לחצו לקריאה

איך כל מזל במיטה

לחצו לקריאה

 

תחזית קורונה

לחצו לקריאה

ערב קסום שייזכר לתמיד

לחצו לפרטים


צ'אט
בוואטסאפ

שיתוף
בוואטסאפ

שיתוף
בפייסבוק

שיתוף
במייל